Tikra istorija: mano pilvas atrodė kaip užpakalis (video)

Rūta – moteris, kuri daugiau nei dešimtmetį gyveno kankindamasi su didžiuliu kompleksu dėl savo pilvo. Trūkęs apendicitas, skubi operacija, randas nuo bambos žemyn, o jam sugijus – užpakalio išvaizdos pilvas. Taip jį pati vadino Rūta.

Vienintelė viltis – pilvo plastika

„Išbandžiau viską: vakuuminius, limfodrenažinius masažus, reguliavau svorį… Žinoma, pilvui niekas naudos nedavė. Esu gana optimistiškas žmogus ir savo komplekso stengiausi per daug nesureikšminti – juk turiu kojas, rankas. Tačiau po dviejų nėštumų pilvas toli gražu nepagražėjo, o negana to, dar ir bamda persikreipė“, – sako Rūta.

Visą laiką moteris tikėjo, kad viskas bus taip, kaip turi būti. Rūta sako nesiekusi pulti po chirurgo peiliu dėl savo komplekso panaikinimo, ji net supeikdavusi moteris, kurios nevertina to, ką turi gero ir verkia dėl tokių „smulkmenų“. „Gal tiesiog bandydavau save įtikinti, kad man viskas bus gerai. Tačiau vieną dieną pamačiau klinikos „Grožio chirurgija“ organizuojamą konkursą, kurio nugalėtojas galėjo laimėti tam tikrą sumą plastinei operacijai“, – vilties suteikusį konkursą prisimena Rūta. Konkurso organizatoriams ji parašė laišką, kuriame išdėstė savo poziciją: reikia vertinti visumą, o ne smulkmeną, ir taisyti tik tai, ko negali pakeisti sportas ir mitybos koregavimas. Konkursą moteris laimėjo.

„Rūta negalėjo parodyti savo pilvo, visą laikė stengėsi slėpti jį po laisvais drabužiais. Pilvas atrodė tarsi perskirtas į dvi dalis. Tokios problemos jokiomis dietomis iš tikrųjų nebūtų įmanoma sutvarkyti. Darėme jai pilvo plastiką, iš matomos vietos pašalinome randą, buvo panaikintas odos perteklius ir riebaliukai, o randą dabar galima paslėpti po kelnaitėmis“, – pasakoja operaciją atlikęs klinikos „Grožio chirurgija“ plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas.

Po narkozės: visa tai buvo tik sapnas

Artimieji Rūtą dėl sprendimo operuotis palaikė. „Gal kas viduje ir prieštaravo, tačiau pažinodami mane neišsidavė, sprendimus visuomet priimu pati. Patys artimiausi žmonės – vyras, mama, tėtis ir broliai labai palaikė“, – prisimena Rūta.

Ji taip pat sako, kad per 34-erius savo metus dar nebuvo sutikusi tokio kolektyvo, kaip klinikoje „Grožio chirurgija“: „Kiekvienas darbuotojas toks pozityvus, su šypsena, paslaugus. Kiekviena sesutė, kuri net nežinojo, kad man darys operaciją, šypsojosi, o kai pasakydavau, jog baisoka – padrąsindavo. Aš 100 procentų patenkinta chirurgo darbu – esu prisižiūrėjusi labai daug nuotraukų internete ir turiu su kuo palyginti savo pilvą, tad gydytojo darbą vertinu puikiai“, – pagyrų K. Maslauskui negailėjo Rūta.

Moteris juokiasi, kad jos pirmoji mintis atsibudus po narkozės buvo, jog tai tebuvo sapnas. Pasičiupinėjusi pilvą ir pajutusi, kad nėra baisiųjų bangų, kurios seniau jausdavosi net per specialų korsetą Rūta suprato, kad vis tik jos operacija – realybė.

Naujas pilvas – naujas gyvenimas

K. Maslauskas sako, kad Rūtos gijimo procesas buvo sklandus, o pati pradžia, kaip ir visų pacientų po pilvo plastikos procedūros, šiek tiek diskomfortiška. „Tempimas, veržimas, negalėjimas išsitiesti. Atslūgus patinimui oda prasitempė, randas per laiką išbalo. Visuomet stengiamės, kad randas būtų kuo siauresnis ir plonesnis, kad kuo mažiau matytųsi. Rūtos randas gana žemai, nelenda iš kelnių, neišsitempęs, gražaus kontūro. Taip pat pacientė pradėjo sportuoti, palaiko formą ir tonusą, tad dabar rezultatas labai gražus“, – sako chirurgas.

Pati Rūta pasakoja, kad pagyti norėjo kuo greičiau, tačiau laikėsi visų gydytojo nurodymų, tad dabar gali didžiuotis plonyčiu randeliu. „Įsivėriau išsvajotąjį auskariuką į bambą, kurį laiką kasdien dariau pratimus pilvo preso stiprinimui. Pusmetį, o gal net ir ilgiau po operacijos stebėjau gražią savo figūrą vitrinose, pradėjau vilkėti tokius drabužius, kokių norėjau jau anksčiau. Taip pat jaučiausi daug laisviau, nes nebereikėdavo rankų laikyti ties pilvu, norint jį paslėpti – juk nebėra ko slėpti! Tačiau geriausias jausmas užlieja, kai vaikai pagiria, koks gražus mano pilvukas. Net praėjus daugiau nei metams po operacijos, vis dar susijaudinu, pasakodama apie šią patirtį“, – atvirauja Rūta.

Moteris pradėjo labiau prižiūrėti savo svorį, dažytis, anksčiau mėgusi tamsias spalvas dabar pradėjo gerokai ryškiau rengtis, laisviau bendrauti. Kadangi gyvena ne Lietuvoje, pažintis kitoje šalyje megzti gerokai sunkiau, tačiau po operacijos atsirado daugiau naujų pažįstamų. Grįžus atostogų į Lietuvą Rūtą pasitiko pagyros apie sulieknėjimą ir jaunesnę išvaizdą, tad bendrai išvaizdai pilvo plastikos operacija itin pasitarnavo.

Užsakymo nr.: PT_66360726

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis