Dažyti plaukus – tarsi išreikšti save

Mes, moterys, itin mėgstame svarbius savo gyvenimo etapus pažymėti šukuosenos pakeitimu.

Tad pakeisti plaukų kirpimą arba nusidažyti plaukus nauja spalva mums reiškia ne tik estetikos ir grožio puoselėjimą – tai ir psichologinės būsenos išraiška, kuri tarsi virtuali žinutė aplinkiniams parodo, jog gyvenimas nestovi vietoje, o mes judame į priekį jo ritmu.

Visgi, dažna iš mūsų renkasi grožio saloną, tam, kad nusidažytų plaukus. Nepaisant, kad kartais tenka laukti vizito net keletą savaičių. O taip nesinori prasilenkti su savo gyvenimo ritmu, emocijomis ir jas išreikšti nauja plaukų spalva!

Išties su naujosios kartos plaukų dažais plaukus drąsiai galima dažyti namuose, nebijant, kad spalva jus drąstiškai pasuks kita emocijų linkme ir neatitiks lūkesčių. Grožio industrijos specialistai puikiai supranta moteris, jų poreikius ir šiuolaikišką gyvenimo ritmą. Tad kam laukti, jei viską galima atlikti pačioms čia ir dabar!

Gamintojo nuotr.
Plaukų dažymas namuose – šiuolaikiškas būdas pasikeisti

Nusidažyti plaukus namuose pakanka mažiau nei valandos. Mums, nuolat skubančioms, tai vienas iš daugelio plaukų dažymo namuose privalumų! Naujos kartos plaukų dažai sukurti taip, kad plaukų dažymas namuose yra malonumas, o ne rūpestis: plaukų dažai kvepia, tekstūros tokios, kad plaukų padengimas būtų kuo tolygesnis. Tad nusidažyti namuose gali kiekviena – nebūtina skambinti draugei!

Plaukus dažant namuose, plaukų spalvą reikia rinktis vos dvejais arba trejais tonais tamsesnę arba šviesesnę, negu jūsų esama plaukų spalva. Taip yra todėl, kad norint kardinaliai pakeisti plaukų spalvą, visų pirma reikia pašalinti pigmentus, esančius jūsų plauko pluošte ir tik tada įvesti naujus.

Plaukų dažymui namuose rinkitės šiuolaikiškų technologijų plaukų dažus, kurie nekenkia plaukams ir suteikia malonių pojūčių dažant. Tokie plaukų dažai taip pat puikiai nudažo žilus plaukus, tad niekada nelaikykite plaukų dažų ilgiau, negu rekomenduojama ant pakuotės – pasitikėkite šiuolaikinėmis technologijomis! Po dažymo būtinai naudokite kondicionierių, kuris yra kiekvienoje plaukų dažų pakuotėje. Kondicionierius skirtas „užverti“ plauko žvyneliams po dažymo, kurie dažymo metu yra tarsi atveriami tam, kad būtų įvedami dažų pigmentai. Išskalavus plaukus jie žvilgės ir bus ypatingai minkšti!

Mokslo inovacijos grožio industrijoje – kiekvienos naudai

Kuo toliau, tuo labiau plaukų dažymas namuose tampa panašus į tikrą namų SPA. Tuo įsitikino ir „L'Oréal Paris“ naujuosius plaukų dažus „Prodigy“ išbandžiusi 23 metų Vaiva. Ji džiaugėsi, kad dažant nejuto įprasto stipraus amoniako kvapo, o plaukai po dažymo atrodė itin natūraliai.

Keičiasi ir tobulėja ne tik plaukų dažų tekstūros, bet ir dažų technologijos. Naujausia iš jų – M-Ot mikroaliejų technologija, kuri atstoja plaukų dažuose naudojamą amoniaką ir padeda spalvos pigmentams prasiskverbti iki pat plauko šerdies ir tolygiai nudažyti plauką. Tokia technologija yra naudojama naujuosiuose „L'Oréal Paris“ plaukų dažuose „Prodigy“. Nors anksčiau plaukų dažuose aliejai taip pat naudoti, tačiau jie būdavo tik kaip viena iš plaukų dažų sudedamųjų dalių. Su naujausiomis mikroaliejų technologijomis amoniako funkcija yra pakeičiama aliejais, tad nemalonus amoniako kvapas gali būti iškeistas į malonius pojūčius plaukus dažant namuose.

Aliejaus pagrindo dažai ne tik maloniai kvepia, bet ir puoselėja plaukus bei nedirgina galvos odos. Tai buvo itin svarbu 45 metų Jūratei, kuri išbandė „L'Oréal Paris“ plaukų dažus „Prodigy“. Dažai ne tik tolygiai nudažė moters plaukus, bet ir nesuerzino galvos odos.

Daugelis galėtų pagalvoti, kad plaukų dažai be amoniako nėra pakankamai stipraus poveikio, kad visiškai nudažytų žilus plaukus. Tai mitas, kurio nepagrįstumu įsitikino 53 metų Gražina. Ji išbandė plaukų dažus „Prodigy“ ir pasak jos, po dažymo neliko jokių žilų plaukų, o plaukų spalva atrodė itin natūraliai. Natūralios plaukų spalvos efektas naudojant plaukų dažus su mikroaliejų technologija yra dar vienas itin didelis privalumas! Paprastai, dažant plaukus namuose, natūralią plaukų spalvą yra sudėtinga pasiekti. Todėl plaukus dažančiosios kreipiasi į kirpyklas, kad pasiektų natūralią plaukų spalvą. Tačiau M-Ot mikroaliejų technologija tai leidžia! Plaukų spalva atrodo itin natūraliai!

„L'Oréal Paris“ naujovę išbandžiusios moterys džiaugėsi natūralia spalva, tolygiai nudažytais žilais plaukais, sveiku plaukų žvilgesiu ir maloniu plaukų dažų kvapu. Išties, inovacijos grožio pramonėje yra diegiamos tam, kad kiekvienas galėtų patirti kuo efektyvesnę grožio produktų naudą. Tad tos moterys, kurios nebijo išbandyti naujovių yra tos, kurios gauna mokslo grožio pramonėje naudą ir išnaudoja visas mokslo joms teikiamas galimybes atrodyti nepriekaištingai!

Daugiau vartotojų atsiliepimų skaitykite čia: http://www.loreal-paris.lt/content/plauku-dazai/prodigy

Užsakymo nr.: PT_66528438

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis