Makiažo idėjos kalėdiniam ir naujamečiam vakarėliui

Ore tvyrant šventiškoms nuotaikoms atėjo metas pasukti galvas, ne tik kokiomis dovanomis nustebinti artimuosius, bet ir kaip pasipuošite per svarbiausias šių metu šventes.

Skaitomiausi tekstai:
- Eva Peron – tragiško likimo diktatoriaus žmona
- Horoskopas gruodžio 04-11: pagerėjimas jau netoli
- Grožis pagal Zodiaką - kas tinka, o kas - ne
- Dalyvauk ir pirmoji Lietuvoje išbandyk kosmetikos gaminius
- Vokiškas pyragas su varške

Grupės „Magnit“ merginoms ši užduotis tapo lengvesne. Joms šventiniu makiažu padėjo pasirūpinti makiažo meistrė, tarptautinių vizažo konkursų trenerė ir teisėja Birutė Pajedienė.

“Make Up For Ever“ organizuotame seminare makiažo meistrė pademonstravo net penkis skirtingus makiažus, ypač tinkančius artėjančioms šventėms.

Nude makiažas

Vis dar nuo podiumų nenulipantis nude makiažas tinka ir šventėms. Tokio makiažo tikslas – kad moteris atrodytų pailsėjusi, gaivi ir natūraliai graži.

Organizatorių archyvas

Pagrindiniai nude makiažo principai nesudėtingi, bet efektingi. Gerai paruošta veido oda, lengvi šešėliai, švelniai paryškintas antakių linkis, rausvos, persikinės ar kūno spalvos lūpos, nedidelis sluoksnis blakstienų tušo – tai viskas, ko reikia. Svarbiausia, kad pasirinktos spalvos atitiktų natūralias žmogaus spalvas.

Organizatorių archyvas

Spalvos!

Pagal rytų horoskopą, artėjančių 2015-ųjų metų spalvos – mėlyna ir žalia, todėl jos puikiai tiks Naujametiniam makiažui. Makiažo meistrė pastebi, kad itin prabangiai makiaže atrodo smaragdinė ir indigo spalvos.

Organizatorių archyvas

Taip pat galite rinktis šio sezono topų topą – violetinę spalvą ir jos atspalvius: bordo, burgundiško vyno, baklažano ar alyvinę.

Organizatorių archyvas

Patobulintas Smoky

Jau klasika tapusiu padūmavusių akių makiažu galite pasipuošti ir per šventes.

Organizatorių archyvas

„Tiesa, šiuo laikotarpiu reikia neapsiriboti vien juodu makiažu, o pagyvinti jį itin madingomis violetine, mėlyna ar žalia spalvomis“, – pataria vizažistė B.Pajedienė.

Teminiai vakarėliai

Teminiai vakarėliai – vieta eksperimentuoti, žaisti spalvomis ir išdrįsti atrodyti kitaip. Paprašykite, kad vizažistė papuoštų jūsų makiažą deimantukais, žėručiais ar kitomis dekoratyviomis detalėmis ir tikrai nenusivilsite!

Organizatorių archyvas

Dar keletas patarimų

* Jei planuojate vakarėlį pirtyje ar baseine, nesisielokite, kad negalėsite pasidaryti proginio makiažo. Makiažą galima atlikti itin vandeniui atspariomis priemonėmis, kurios atlaikys bet kokį karštį ir drėgmę ir jūs atrodysite nepriekaištingai visą vakarą.

* Tam, kad susikurtumėte įspūdingą šventinį įvaizdį, būtina ir šventinė šukuosena.

Makiažas - Birutė Pajedienė
Nuotraukos - Inesos Čekolis-Ščiočinos
Šukuosenos - Giedrės Daukšaitės ir Jovitos Vaitekūnaitės („Estetikos studija“)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis