Garsenybių grožio klaidos, kurių nevertėtų kartoti

6 prasčiausi savaitės grožio įvaizdžiai.

Ši savaitė – tikras atradimas. Į grožio radarą pateko Lady Gaga, Meryl Streep, Evangeline Lilly, Cameron Diaz, Meryl Streep, Alyssa Milano ir Kelly Rutherford.

Lady Gaga

Vida Press

Tikriausiai būtų keista, jei šis reitingas apsieitų be Lady Gagos. Na bet atlikėjai tokie antakiai ir nenatūraliai storos blakstienos tapo jos įvaizdžio dalimi.

Evangeline Lilly

Vida Press

Ji tikriausiai nežinojo, kad kuriant retro įvaizdį šukuosena turi būti ideali – plaukelis į plaukelį, o makiažas irgi nepriekaištingas. Na o čia – graudus vaizdas ir beformė šukuosena.

Cameron Diaz

Vida Press

Laikas bėga ir aktorei darosi vis sunkiau slėpti raukšles ir kitus odos defektus. Renginiui ji pasirinko ryškų makiažą, kuris tik pabrėžė tai, ką reikėtų slėpti.

Meryl Streep

Vida Press

65 m. amžiaus aktorė stulbinamai atrodo, tik kam reikėjo tokio makiažo? Natūralus kosmetikos atspalviai dabar madingi, bet šiuo atveju jie tik pabrėžė paraudimą aplink akis ir aktorės amžių.

Alyssa Milano

Vida Press

Aktorės apkūnumas po gimdymo atrodo natūralu, bet akių makiažas, suknelės spalva ir raudoni lūpų dažai – ne. Jos įvaizdis sunkus, nedailus.

Kelly Rutherford

Vida Press

Visada labai elegantiška aktorė, seriale „Liežuvautoja“ atlikusi motinos vaidmenį, į vieną premjerą atėjo neplauta galva ir be makiažo. Toks įvaizdis labiau tiktų einant į parduotuvę nei ant raudono kilimo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis