Kalėdiškiausių aromatų TOP10

Kalėdos neabejotinai kvepia mandarinais, cinamonu ir imbierais. Tačiau kalėdinę nuotaiką gali sukurti ir kvepalai.

Išrinkome dešimt labiausiai Kalėdomis kvepiančių aromatų. Kai praeis šventės, nostalgiškas šių aromatų šleifas primins džiugias akimirkas. Pradėsite vėl laukti Kalėdų!

Nors Kalėdos atrodo nepajudinama minėtų mandarinų, cinamono ir imbierų aromato klasika, vis dėlto egzistuoja tam tikros kalėdinių kvepalų mados. Šiemet tai – Sicilijos apelsinais, frankincensu (kitaip tariant, smilkalais) ir vanile dvelkiantys aromatai.

1


Jeigu savo kolekcijoje turite „Caron“ „Nuit de Noël“, jums labai pasisekė – šių kvepalų buteliuke gyvena pati tikriausia Kalėdų nakties pasaka. Kalėdinio aromato klasika gimė 1922 metais ir iki šiol yra vieni geidžiamiausių kalėdinę nuotaiką kuriančių kvepalų.

2


Issey Miyake „Gold Absolute“ riboto leidimo kalėdiniai kvepalai – šilti, dvelkia mediena.

3


Dar vieni kvapų namai, išleidę limituoto leidimo kalėdinę kolekciją – „Chanel“. Jų „Les Exclusifs Jersey“ vertinami kaip viena geriausių (ir brangiausių) kalėdinių dovanų. Aromatas dvelkia vanile ir muskusu.

4


Jimmy Choo kuria ne tik nuostabius batus – jo vardo kvepalai irgi primena meno kūrinius. Riboto leidimo parfumuotas vanduo irgi labiau primena eglutės žaisliuką nei tikrus kvepalus.

Kvapas – absoliučiai kalėdinis: dvelkia cukruotais apelsinais, irisais ir pačiuliais.

5


„Diptyque“ kvapiosios žvakės jau tapo daugelio įžymybių (ir ne tik jų) pamėgtu pirkiniu. Kai viena mano draugė įsigijo šio ženklo kvapųjį vandenį „Philosykos“ su figomis, pamaniau, kad nieko nuostabesnio ir šventiškesnio iki šiol nesu uosčiusi – figų ir baltojo kedro natos sukuria tikrą žiemos pasaką.

6


„Viktor & Rolf“ „Flowerbomb Crystal Edition“ kvepia kalėdiniu džiaugsmu: šį sukelia arbata, jazminai, apelsinai, katlėjos (orchidėjos) ir, žinoma, buteliukas. Jau dabar jis beveik kolekcinė vertybė...

7


„Valentino“ prieš Kalėdas išleido aromatą „Valentina Oud Assoluto“, dvelkiantį anyžiais, apelsinų žiedais, šafranu ir cinamonu, – žodžiu, šventėmis.

8


Naujoji senoji švenčių klasika – vanile kvepiantys „Thierry Mugler“ „Angel“. Neįsivaizduoju, kas turi nutikti, kad moterims jie nustotų patikti, o vyrai liautųsi juos dovanoję. Pralenkti šią Kalėdų žvaigždę būtų sunku...

9


Jau pats „Lancôme“ kvepalų „La Vie Est Belle“ buteliukas verčia šypsotis. Kompanija šį savo aromatą vadina „buteliuku laimės“, o juk šios visi linkime vieni kitiems. Baltasis muskusas, apelsinų žiedai, pačiuliai, kriaušės, – štai kuo kvepia laimė.

10


Į įdomiausių kalėdinių aromatų sąrašą norėtųsi įtraukti šių metų „L’Occitane“ šventinę naujieną – kvapųjį vandenį „Arlésienne“. Vien todėl, kai tai netipiškas šventinis kvapas: rožės, kvapiosios našlaitės ir šafranas.

Derinys nebanalus, rafinuotas ir prancūziškas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis