Salmos Hayek grožio paslaptys: ką ji daro, kad atrodytų ne 51-erių, bet 31-erių?

Oskarui nominuota aktorė, režisierė ir prodiuserė Salma Hayek (51 m.) garsėja ne tik savo talentu, bet ir laikui nepavaldžiu grožiu. Kokia jos jaunatviškumo paslaptis?

RYTE NENAUDOJA PRAUSIKLIO

Patarta močiutės, S. Hayek niekuomet ryte veido neprausia muilu ar prausikliu. Ji tiki, kad naktį mūsų oda atsinaujina, atgauna tai, ką parado dienos metu. Tam, kad atgaivintų odą, ją papurškia rožių vandeniu, tuomet patepa drėkinamuoju kremu, bet niekada nenaudoja apsaugos nuo saulės, nebent planuotų degintis. Ji mano, kad cheminės medžiagos, esančios apsauginių kremų sudėtyje gali pakenkti odai, tad juos naudoja tik tuomet, kai tikrai reikia.

Salma Hayek
Salma Hayek
Vida Press

VERTINA NATŪRALIAS KOSMETIKOS PRIEMONES

Aktorė stengiasi į savo grožio rutiną įvesti natūralių produktų. Vakare ji makiažą nuvalo kokosų aliejumi, o likučius pašalina rožių vandeniu sudrėkintais vatos diskeliais. Nusipraususi ramunėlių ekstraktais praturtintu prausikliu, ji ant veido šliūkšteli vėsaus vandens, o tuomet (jei turi laiko) panaudoja natūralią veido odos kaukę iš avižų, migdolų pieno ir šaukštelio medaus.

SKIRIA LAIKO SAU

S. Hayek turi taisyklę kas vakarą bent šiek tiek laiko skirti sau. Atlikdama vakarinius savo grožio ritualus ji uždaro vonios duris ir leidžia šeimos nariams žinoti, kad artimiausias 10 minučių jos bus negalima trukdyti. „Tai laikas sau, kurio man reikia kiekvienos dienos pabaigoje tam, kad išlaikyčiau sveiką protą,“ – portalui stylecaster.com sakė ji.

Salma Hayek
Salma Hayek
Vida Press

ATSARGIAI NAUDOJA ŠVEITIKLĮ

„Stengiuosi veido per daug nešveisti. Tai sukuria greitą, matomą efektą, bet laikui bėgant pridaro daugiau žalos, nei naudos. Los Andžele matau daug moterų, kurios taip dažnai šveičia veidą, kad jis tampa blizgus. Jau verčiau naudoju įvairius serumus bei aliejus, juos renkuosi pagal tai, kaip tą dieną atrodo oda,“ – portalui nytimes.com pasakojo S. Hayek.

NESILAIKO SEKINANČIŲ DIETŲ

S. Hayek prisipažįsta, kad dėl disciplinos stokos jai niekada nepavyksta laikytis mitybos rėžimo. Kadangi daug dirba, jai neužtenka energijos dar ir laikytis dietos. Vienintelė moters taisyklė: nevalgyti mėsos produktų kasdien. Nors vartoja įvairių rūšių mėsą, tai daro retai. Niekada jos nevalgo du kartus per dieną, kartais netgi visai atsisako kelioms dienoms iš eilės. „Kartą bandžiau laikytis žaliavalgiškos dietos. Mano kūnas už tai manęs nekentė,“ – pripažįsta ji.

Salma Hayek
Salma Hayek
Vida Press

LEIDŽIA PLAUKAMS BŪTI TOKIEMS, KOKIE YRA

Kai nedirba, S. Hayek nealina plaukų formavimo priemonėmis ir leidžia jiems būti tokiems, kokie yra: garbanotiems ir išsipūtusiems. Jei jie tampa visiškai nesuvaldomi, moteris juos suriša į „arklio uodegą“. Taip pat ji nedažo plaukų, netgi tų kelių bėgant metams atsiradusių sidabrinių sruogų. „Nenoriu likusių jaunystės metų praleisti apsimesdama, kad aš jaunesnė, nei esu iš tiesų vietoj to, kad džiaugčiausi gyvenimu,“ – allure.com apibendrino ji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis