Karališkosios grožio taisyklės, kurių Kate Middleton niekada nesulaužo

Kembridžo hercogienė Kate Middleton yra žinoma ne tik dėl nepriekaištingų manierų ir karališkosios šeimos gerbėjus visame pasaulyje pavergusio stiliaus, bet ir dėl savo natūralaus grožio. Nors iš šalies jos grožio pasirinkimai atrodo nepretenzingi, iš tiesų princo Williamo žmona laikosi keleto griežtų taisyklių.

Catherine yra konservatyvaus stiliaus gerbėja ir tai jaučiama ne tik jos drabužių, bet ir grožio priemonių pasirinkime. Ji niekada nekeičia plaukų spalvos, o jos makiažas beveik nepakito nuo 2011-ųjų, kuomet po vedybų su Didžiosios Britanijos princu moteris tapo karališkosios šeimos nare. Ji visada atrodo tvarkinga ir pasitempusi, bet iš tiesų Kembridžo hercogienė mėgsta gan paprastą grožio rutiną.

Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press

Žinoma, kad K. Middleton ilgą laiką nesinaudojo vizažistų paslaugomis ir sau makiažą atlikdavo pati. Netgi savo vestuvių dieną, kuomet buvo stebima daugiau nei 24-ių milijonų žiūrovų, ji atsisakė makiažo specialistės pagalbos ir pasikliovė savimi!

Karališkosios šeimos taisyklės bėgant metams švelnėja, tačiau jai priklausantys asmenys vis vien privalo laikytis tam tikro protokolo. Tai galioja beveik visoms gyvenimo sritims, taip pat ir grožiui. Atrinkome penkias grožio taisykles, kurių laiko Kembridžo hercogienė.

MAKIAŽAS PRIVALO ATRODYTI SUBTILIAI

Kembridžo hercogienė renkasi lengvai odą padengiančią kreminę pudrą ir švelnų akių makiažą, jos niekada nepamatysite ryškiai skruostus padažiusios skaistalais ar akių vokus padengusios pernelyg tamsiais šešėliais. Tiesa, vakare ji šiek tiek labiau paryškina akis ir blakstienas, bet niekada neperžengia ribos.

Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press

GROŽĮ REIKIA SAUGOTI NUO IŠORINIŲ VEIKSNIŲ

Renginiai, priėmimai bei vakarienės, kuriuose privalo lankytis kunigaikštienė gali trukti valandų valandas, taigi svarbu, kad jos makiažas ir šukuosena laikui bėgant nepakistų. Kad išvengtų blogos intensyvių saulės spindulių, vėjo ar drėgmės įtakos grožiui, K. Middleton įvaizdžiu besirūpinanti komanda naudoja nuo odos blizgesio apsaugančią pudrą bei specialų makiažą ilgiau išlaikantį purškalą.

Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press

NAGAI TURI BŪTI ŠVELNIOS SPALVOS

Karalienė Elizabeth garsėja kaip nemėgstanti ryškiomis spalvomis lakuotų bei ilgų nagų. Tad nieko keisto, kad Catherine nagai taip pat visuomet būna tvarkingi ir nulakuoti labai natūralia spalva. Sakoma, kad karalienė ir Kembridžo hercogienė netgi dalijasi tuo pačiu mėgstamiausiu nagų laku – tai labai švelnaus, rožinio atspalvio prekių ženklo „Essie“ lakas.

Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press

LŪPŲ NEGALIMA DAŽYTI RYŠKIAIS DAŽAIS

Nerasite nuotraukos, kurioje Kate Middleton būtų užfiksuota ryškiai padažytomis lūpomis. Kaip rašoma portale harpersbazaar.com.au, protokolas draudžia lūpas dažyti ryškesniu nei kūno spalvos, ar rožinių lūpdažiu.

Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press

VISADA PRIVALU ATRODYTI TVARKINGAI

Catherine viešai negali pasirodyti be tobulo makiažo, tvarkingos šukuosenos (net susukusi plaukus į kuoduką dažnai dėl papildomo palaikymo ji juos dar ir aptraukia tinkleliu) bei sutvarkytais nagais. Pasirodydama viešumoje ji atstovauja karalienę, tad ir jos išvaizda privalo būti karališka.

Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis