Kaip priversti plaukus augti greičiau

Pasinaudokite šiais patarimais ir džiaukitės greičiau augančiais plaukais.

PAMIRŠKITE RANKŠLUOSTĮ

Reguliariai šlapius plaukus susukdama į rankšluostį galite akivaizdžiai juos pažeisti. Galiausiai jie pradės lūžinėti, o suskilinėję plaukų galai taps dar ryškiau matomi. Jei juos būtinai turite sukti į rankšluostį, įsigykite tokį, kuris yra itin švelnus, iš kokybiško audinio, taigi plaukus apgaubs švelniai ir jų nepažeis.

PERŽIŪRĖKITE SAVO DIETĄ

Tai, ką valgote, stipriai veikia jūsų plaukų būklę, taip pat ir jų augimo greitį. Jūsų dietoje turėtų būti pakankamai geležies, B grupės vitaminų, cinko ir proteino. Išbandykite spiruliną – šio supermaisto berkite į savo sultis, ar ant košės. Spirulinoje gausu proteino, be to, joje yra chlorofilo, kuris padeda plaukams augti greičiau. Dar vienas būtinas dietos komponentas yra žalios daržovės bei jūros dumbliai.

NEUŽKIMŠKITE SAVO PLAUKŲ FOLIKULŲ

Purvas, aliejai ir plaukų priežiūros produktų likučiai gali kauptis ant jūsų skalpo ir užkimšti plaukų folikulus, taip apsunkinant sveikų plaukų augimą. Tam, kad to išvengtumėte, saikingai vartokite įvairias plaukų priežiūros priemones ir retkarčiais leiskite plaukams pailsėti nuo bet kokių šukuosenos formavimo produktų (ypač – sauso šampūno ir apimties suteikiančių pudrų).

ŠVEISKITE SAVO SKALPĄ

Šveičiame kūno, veido odą, rankas ir lūpas, tad kodėl to neišbandžius ir ant savo skalpo? Kartą per savaitę naudokite stipriai valantį šampūną ar švelnų šveitiklį – jis pašalins riebalų bei užsilikusių šukuosenos formavimo produktų perteklių.

IŠBANDYKITE PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONES SU KOFEINU

Gerdama kavą plaukų augimo greičio tikrai nepadidinsite, tačiau tai gali pavykti naudojant plaukų priežiūros priemones su kofeinu. Kofeinas stimuliuoja plaukų augimą blokuodamas DHT, chemikalą, kuris kenkia plaukų folikulams. Vokiečių mokslininkai įrodė, kad tai gali plaukų augimą padidinti net 25 procentais.

MASAŽUOKITE SAVO SKALPĄ

Masažas stimuliuoja kraujo cirkuliaciją, tad yra labai naudingas kraujagyslėms, kurios aprūpina plaukų folikulus. Pasidomėkite įvairiomis galvos masažo technikomis ir raskite tą, kuri maloniausia yra būtent jums. Pradžiai pravers švelnus plaukų patraukimas ar ritmingas barbenimas pirštų galiukais.

ATSISAKYKITE STIPRIAI SPAUDŽIANČIŲ PLAUKŲ GUMYČIŲ

Elastinės gumytės, kuomet plaukai jomis yra surišami itin stipriai, gali pažeisti plaukus ir netgi priversti juos lūžinėti. Plaukus visuomet riškite laisvai, neveržiant ir rinkitės specialias nuo lūžinėjimo apsaugančias gumytes arba elastines gumytes be metalinio sutvirtinimo.

NAUDOKITE PLAUKŲ BALZAMĄ IR KAUKĘ

Nors tai gali pasirodyti savaime suprantama, plaukų balzamą naudoja ne visos moterys. Plaukų kaukę – dar mažesnė jų dalis. Nenaudodama plaukų balzamo, sukursite sąlygas jiems tapti pažeistais, plonesniais, ne tokiais spindinčiais. Kas savaitę naudojama plaukų kaukė padės plaukuose palaikyti tinkamą drėgmės lygį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis