Vizažo meistrė: rinkitės natūralų ir spindintį makiažą

Tobulas makiažas yra toks, kuris nesukuria kaukės efekto, kuris atrodo tolygiai ir natūraliai.

Taip sako prekės ženklo „Bobbi Brownvizažo meistrė Magdalena Atkins, surengusi vaizdinę pamoką, kaip atlikti lengvą makiažą. M. Atkins žingsnis po žingsnio pristatė vizažo pamoką.

Organizatorių nuotr.

* Dauguma moterų neskiria deramo dėmesio makiažo bazei – o be reikalo. Mat vos vienas lašelis šio produkto, išskirstytas ant veido, padės tolygiai padengti makiažą. Akių zonai specialiai skirta makiažo bazė dar ir drėkina plonytę paakių odą.

Organizatorių nuotr.

* Makiažo pagrindą galima tepti pirštais, teptuku ar kempinėle – kaip patogiau. Apie akis makiažo pagrindą rekomenduojama įtapšnoti – kad nesusidarytų kremo pertekliaus, kuris subėgs į raukšlytes ir jas dar labiau išryškins.

Organizatorių nuotr.

Beje, apie makiažo pagrindą – jį nėra paprasta išsirinkti pačiai, tad visada verta paprašyti parduotuvės konsultantės pagalbos. Tuo pat metu galima įsigyti ir to paties atspalvio makiažo pieštuką – jis gelbės dienos metu norint pakoreguoti makiažą, atgaivinti jį.

Organizatorių nuotr.

* Rinkitės makiažo pagrindą, kuris puikiai maskuoja, slepia paraudimus ir patamsėjusią odą. Antai „Bobbi Brown“ pristatoma naujiena ilgalaikis makiažo pagrindas „Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15“ dar vadinamas besvoriu, mat jis sukuria vientisą pagrindą, suteikia natūralų, matinį, daugiamatį padengimą. Be to, yra su SPF 15, kas itin aktualu šviečiant stipriai pavasario saulei.

Organizatorių nuotr.

* Nepamirškite makiažo fiksuoti biria pudra – taip jis išliks visą dieną.

* Šiuo metu ryškus kontūravimas jau nebemadingas, tad norint paryškinti tam tikrus veido bruožus naudojama bronzinė pudra. Kur ją tepti? Nuo ausies vidurio braukite liniją link skruosto vidurio ir lengvai išskirstykite aukštyn žemyn.

* „Nebijokite veido pagyvinti skaistalais“, – sako vizažo meistrė ir ragina modelį nusišypsoti. Šepetėliu lengvu mostu brūkšteli per skruosto vidurį.

Organizatorių nuotr.

* Šiųmetės makiažo tendencijos tikina: blizgesio niekada nebus per daug! Tad blizgia persiko spalvos pudra brūkštelkite per smilkinius, per nosies viduriuką, po nosimi, per kaktos vidurį.

* Ryškindami antakius rinkitės tokią spalvą, kuri nesudarytų ryškaus kontrasto su plaukų spalva. Puiku, jei antakių dažų spalva sutampa su plaukų – gausite geidžiamą natūralų rezultatą.

Organizatorių nuotr.

* Vizažo meistrė Magdalena Atkins drąsina nebijoti kreminių vokų šešėlių – lengvos konsistencijos priemonė puikiai tepasi ir nesubėga į raukšleles. Ir nubrėžkite liniją ties viršutiniu vokiu – akys bus ryškesnės, optiškai didesnės. Šitokiu būdu galima sukurti ir dūminį akūių makiažą.

Organizatorių nuotr.

* Jei esate girdėję, kad blakstienų dažymui reikėtų dviejų tušų, – tai yra tiesa. Vienas tušas suteiks apimties, kitas pailgins blakstienas. Ir galiausiai džiaugsitės išraiškingomis akimis.

Organizatorių nuotr.

* Paskutinis akcentas – lūpos. Ar dažysite matinį efektą suteikiančiu lūpų pieštuku ar minkštu lūpdažiu, nesvarbu. Svarbiausia, kad jaustumėtės komfortabiliai ir kerinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis