Ieškote dovanos mamai? Išrinkite kvepalus!

Šia dovana tikrai pradžiuginsite brangiausią žmogų pasaulyje.

O norint ypatingai pamaloninti Mamą, išrinkite ir padovanokite nišinius kvepalus. Itin patogu tai padaryti Vilniuje prekybos centre „Panorama“, kur parduotuvėje „Kristiana“ neseniai iškilmingai atidarytas nišinių kvepalų skyrius.

Salono „Kristiana“ meistrai atrinko Jums naujausių išskirtinių kvepalų 9-uką.

1. NARCISO RODRIGUEZ „For Her Fleur Musc“ – tiesiog užburiantis.

Ryškiai rožinė buteliuko spalva atspindi aromato šilumą ir
nesutramdomą charakterį. Šis aromatas atverčia naują ir intriguojantį,
nuolat besivystančios for her istorijos skyrių. Kvapas yra puikus šiuolaikinės moters atspindys. Kerintis ir neatsispiriamas.

2. MUGLER „Aura“

Klausykis savo instinktų... „Aura“ įkūnija moters instinktą ir atskleidžia jos gyvenimo energiją. Kiekviena moteris atranda netikėtą galią. Unikali ir nenugalima, ši galia priklauso kiekvienai moteriai. Ir priklauso nuo kiekvienos moters, tereikia išdrįsti. Ar Tu išdrįsi?

3. GRITTI „Chantilly“


Šis aromatas skleidžiasi džiaugsmingu uogų pliūpsniu ir vaisinėmis bergamočių, mandarinų, melionų, apelsinų ir braškių natomis. Kvapo širdyje jausmus žadinantys ryškiaspalviai kasijos žiedlapiai su obuolių ir kokosų natomis susipina į nuostabų, gundančius nėrinius primenantį aromato dvelksmą. Galiausiai viliojančiai apglėbia jausmingos vanilės ir pudrinės muskuso natos.

4. ESTEBAN „Cubacao“


Kvapas, kuriame persipina moteriškos ir vyriškos natos. Nuo pat pirmų sekundžių elegantiškos gėlių natos susilieja su grynu juodosios kakavos pupelių ekstraktu. Unikalus kvapo kartumas tęsiasi atsiskleidžiant saldžiosios vanilės, albicijos ir tabako lapų natoms. Šis gurmaniškas aromatas, žaisdamas jausmingomis ir vyriškomis natomis, pažadina pamirštą aistrą. Tai tarsi kelionė po nepažintą kvapų pasaulį.

5. PANTHEON ROMA „Donna Margherita“

Šis aromatas yra apie jausmingą ir patrauklią moterį. Jai sunku atsispirti. Kvapas išaukština moteriškumą su pačia jausmingiausia tuberozos esencija. Narcizas, jazminas ir ambra suteikia šiai kompozicijai sodrumo bei gilumo.

6. SOSPIRO „Ensemble“

Šis aromatas – tai odė meilės dievui Erotui. Šydas, kuris atskleidžia ir kartu slepia. Šventa giesmė, aistringa melodija. Užuoskite Kalabrijos bergamotę, gundančiai persipynusią su ispaniškais mandarinais, apgaubtą citrinos kartumu.7. DALI HAUTE PARFUMERIE PARIS „Ma Force“


Tai užburiantis aromatas, skleidžiantis mįslingas galias, kuris suteikia pasitikėjimo. Kvapo kūrėją Véronique Nyberg įkvėpė beveik mistinė Galos galia, įtakojusi Dalí. Energinga „petitgrain“ nata kartu su kvapiojo kanario dervos esencija ir galingų juodųjų pipirų „Jungle EssenceTM“ suteikia energijos ir gaivumo. Jazminaičio absoliuto natos unisonu vibruoja su smilkalais ir heliotropo gėle bei suformuoja galingą ir geidulingą širdį. Geisminga ambra, „Oud“ ir sandalmedis apgaubia mistiška aura. Neatsispiriamas aromatas, nepaliekantis nei vieno abejingo.“

8. MASQUE MILANO „Romanza“

Jei galėtume keliauti laiku, neabejotinai norėtume patekti į Londoną karalienės Viktorijos valdymo laikais. Kaip dendžiai džiaugėsi gyvenimu Viktorijos laikais, labai vaizdžiai aprašyta Oskaro Vaildo kūrinyje „Doriano Grėjaus portretas“. Kuriant aromatą įkvėpimo buvo semiamasi iš pirmųjų romano puslapių, kuriuose dailininkas detaliai aprašomas savo studijoje. Rožės, alyvos, dygliuotoji karpažolė, geltonais svyrančiais žiedais žydintis pupmedis, sausmedis...

„Romanza“ yra turtingas aromatas, išaukštinantis daugialypį narcizo kvapą, todėl tobulai tinka dvipypei Doriano Grėjaus asmenybei išreikšti. Piešinys ant „Romanza“ buteliuko primena Viktorijos laikų nėrinius ir byloja apie Gražiosios epochos romantiką.

9. ZADIG & VOLTAIRE „This Is Her!“

Balta. Ištikima. Paryžietiška elegancija, apgaubta kašmyro ir jausmingojo šilko. Jaunystė ir nerūpestingumas, sklindantys iš arabinių jazminaičių ir rausvųjų pipirų. Kaštainių ir vanilės duetas - tarsi saldi roko dvasia. Tokia yra ji. Laisva ir nevaržoma. Intensyvios pamatinės šio aromato natos patvirtina jos moteriškumą - pajuskite sandalmedį, tai išskirtinė „Zadig & Voltaire“ nata.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis