Kosmetologė: ar girdėjote apie propolio pagalbą veido odai?

Propolio gydomosios savybės žinomos kiekvienam nuo vaikystės. Tačiau ar girdėjote apie propolio naudą veido odai+?

Apie iškirtinių šio bičių produkto savybių panaudojimą kosmetikos priemonėse, skirtose spuoguotai, kankinamai uždegiminių spuogų, inkštirų ir komedonų odai, kai įprasta priežiūra nepadeda, su jumis dalinasi kosmetologė Marija Bliznikaitė.

Nuo antikos laikų tradicinėje ir liaudies medicinoje šis gamtos produktas naudojamas skirtingų ligų gydymui bei profilaktikai. Bičių gaminamas pikis arba propolis patikimai apsaugo avilius nuo bakterijų, pelėsio ir virusų. Kitaip tariant, propolio dezinfekcinės savybės saugo avilio aplinką nuo pavojingų mikroorganizmų, o švara avilyje lemia visos bičių šeimos likimą. Panašiu principu propolio savybės veikia ir mūsų odą – tai yra stiprus antiseptikas, antioksidantas, kuris dezinfekuoja bei ramina odą. Kadangi susidomėjimas natūraliais arba gamtos produktais kosmetologijoje ir kosmetikos pramonėje kasmet didėja, pabandykime aptarti propolio savybes kaip veiksmingą aktyvią medžiagą odos priežiūros priemonėse.

Propolis – tai daugiakomponentis biologiškai aktyvus junginys, laikomas vienu veiksmingiausių bičių produktų. Jis turi platų farmakologinį poveikį. Iki šiol identifikuota 250 skirtingų biologiškai aktyvių junginių, tarp jų flavanoidai, fenoliai bei aromatinės rūgštys, kurie neleidžia vystytis bei daugintis bakterijoms ir grybeliams. Mokslinių tyrimų rezutatai rodo, kad propolis veikia daugiau kaip 100 rūšių mikrobus. Aromatiniai junginiai, esantys propolio sudėtyje, pasižymi skausmą malšinančiomis savybėmis, eteriniai aliejai bičių pikiui suteikia dezodoruojamųjų savybių. Vitaminai A, B, C, E, cinkas, kalis, selenas, varis bei kiti sudėtyje esantys mineralai yra stiprūs antioksidantai, jie stiprina imuninę sistemą, detoksikuoja organizmą.

Svarbu paminėti, kad dažna problema linkusiai į spuoguotumą mišriai odai yra blizgėjimas, dėl použdegiminės hiperpigmentacijos atsiradusios raudonos dėmelės, sausumas ir jautrumas skruostų bei skruostikaulių zonose. Tokiais atvejais veido odai reikia universalaus produkto, kuris dezinfekuoja, valo, ramina bei drėkina.

Pasitelkiant auksčiausias ir pažangiausias kosmetikos gamybos technologijas, kompanija „Institut Esthederm Paris“ apjungė propolio veiksmingiausias savybes su kitomis naudingomis odai medžiagomis ir sukūrė intensyvios priežiūros produktų liniją su propolio kompleksu.

Sujungus gerai žinomą ir unikalią odos ląstelių metobolizmą (aprūpinimą maistinėmis medžiagomis) geriniančią ir visų produktų poveikį optimizuojančią „Institut Esthederm“ „Cellular Water“ technologiją su propoliu, buvo sukurtos veiksmingos bei saugios veido priežiūros priemonės jautriai ir linkusiai į inkštirus bei kamedonus odai. Propolio komplekse esančių jau minėtų biologiškai aktyvių medžiagų dėka tonikai, serumai bei kremai efektyviai padeda prižiūrėti sudirgusią nuo veido valymo procedūrų odą, saugiai dezinfekuoja, drėkina ir suteikia komforto jausmą.

Taigi, patentuotą „Cellular Water“ technologiją turintys serumai ir kremai patikimai saugo nuo agresyvių aplinkos faktorių. Verta paminėti, kad jautrią, dažnai kamuojamą gilių uždegiminių spuogų odą būtina papildomai saugoti nuo visų UV spindulių ir taip neleisti susidaryti použdegiminei hiperpigmentacijai. Laikantis kosmetologo rekomendacijų, reguliariai prižiūrint odą namuose, naudojant propolį turinčias kosmetines priemones, pasieksite puikių rezultatų ir turėsite sveiką bei švytinčią veido odą.

Užsakymo nr.: PT_77718259

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis