48 m. Charlize Theron nustebino itin atviru įvaizdžiu „Vanity Fair“ Oskarų vakarėlyje

Holivude praėjusį sekmadienį buvo įteiktos Oskaro statulėlės. O po apdovanojimų vyko siautulingas „Vanity Fair“ Oskarų vakarėlis, į kurį sugužėjo daugybė pramogų pasaulio atstovų.

Viena jų - talentingoji Holivudo aktorė Charlize Theron, kuri pasipuošė perregima Dior mados namų suknele. Jos įvaizdis kiek suglumino aktorės gerbėjus, mat C. Theron visuomet garsėjo kaip subtilaus, gana konservatyvaus stiliaus gerbėja. Šis įvaizdis - vienas drąsiausių, atidengiantis Holivudo aktorės kūną.


Charlize Theron
Charlize Theron
Vida Press


Nors perregimi audiniai šuo metu itin madingi, kai kurie interneto vartotojai teigė nesitikėję išvysti C. Theron vilkinčią perregimo audinio suknelę.


Charlize Theron
Charlize Theron
Vida Press


Vis tik daugelis internautų teigė, kad turint tokias įspūdingas kūno formas, vilkėti ji gali ką panorėjusi. Aktorė priklauso tam pačiam klubui, kaip Beyonce, Miley Cyrus, Natalie Portman bei Gisele Bundchen. Tai – augaline mityba paremtos dietos klubas. Aktorė žurnalui „Red“ atskleidė, kad gražiai išvaizdai naudingas ir alkoholio atsisakymas. „Aš kasdien geriu sultis ir valgau salotas. Geriausiai atrodau, kai sveikai maitinuosi, pakankamai miegu ir negeriu alkoholio. Taip pat tuomet būnu laimingiausia ir, manau, tai akivaizdžiai matosi.“


Charlize Theron
Charlize Theron
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis