Stilingiausi 2024 m. vasaros džinsai, kurie bus VISUR

Tokį kitą tokį universalų, patogų ir stilingą drabužį kaip džinsai atrasti ne taip ir lengva. Šiltuoju metų sezonu džinsai yra daugelio mėgstamas bei mylimas drabužis. O kokie džinsai šį šiltąjį sezoną yra patys stilingiausi ir juos turi įsigyti kiekviena, sekanti mados tendencijų ritmu?

Šių metų hitas – džinso ar kito audinio lopais, sagelėmis, kniedėmis, kutais ar kitais puošybos elementais dekoruoti džinsai. Šiais metais žmonės yra išsiilgę spalvų ir įvairovės, todėl blankūs džinsai pasitraukia iš mados tendencijų viršūnių. Tokius džinsus galite įsigyti populiariausiose mados parduotuvėse, tačiau originalių modelių verta pasidairyti butikuose, kuriuose džinsų puošyba atliekama rankų darbu.


Itin madingi įvairiais karoliukais, blizgučiais ar kutų detalėmis puošti džinsai, kurie idealiai atrodys prie ryškesnės spalvos palaidinės ar marškinėlių.


Rankdarbiai
Rankdarbiai
Vida PressRankdarbiai
Rankdarbiai
Vida PressDžinsai su papuošimais
Džinsai su papuošimais
Vida PressDžinsai su papuošimais
Džinsai su papuošimais
Vida PressDžinsai su papuošimais
Džinsai su papuošimais
Vida Press


Beje, tokius džinsus be vargo galite pasidaryti ir pati. Pradėkite paprastesniais bandymais, atnaujinkite senus džinsus. Jei matysite, kad turite talentą, drąsiai dekoruokite ir naujus. Dekoro detalės gali būti ne tik lopai, bet ir kniedės, sagos, prisiūti kutai ar bet kurios kitos puošmenos, patraukusios jūsų žvilgsnį.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis