5 mados taisyklės, norinčioms stiliui suteikti prancūziškos elegancijos

Legendinė mados dizainerė, moteris, kuri pakeitė mados pasaulį - Coco Chanel. Kartą ji pažadėjo aprengti moteris elegantiškai ir paprastai, kad pagrindinis moters aksesuaras būtų rafinuotumas, o drabužiai ne aiškiai demonstruotų, o subtiliai pabrėžtų moters kūno grožį.

Coco ištesėjo savo pažadą, jos mados taisyklės dominavo XX amžiaus pirmojoje pusėje, o Coco Chanel stilius ir šiandien vis dar yra laikomas aktualiu. Kokios yra 5 stiliaus taisyklės iš legendinės Coco Chanel lūpų, aktualios ir šiandien?


Švarkelis, tinkantis bet kokiai progai


Coco Chanel teigė, kad drabužiai neturėtų trukdyti judėti. Ši taisyklė atitinka patogų, bet elegantišką švarkelį, kuris tapo tikra mados namų Chanel legenda. Anot, Coco Chanel, švarkelis turėtų būti dėvimas ant paprastos, geriausia - šilkinės, baltos ar pastelinės spalvos palaidinės.


Coco Chanel
Coco Chanel
Vida Press


Saikingas aksesuarų naudojimas


Coco Chanel aistringai domėjosi aksesuarais, tačiau reikalavo jų apgalvoto ir riboto naudojimo. Ji teigė, kad aksesuarų žavesys slypi paprastume ir kokybėje, o ne kiekyje. ,,Coco Chanel“ stiliaus moteris atrodo elegantiškai, nes vadovaujasi saiko pojūčiu.


Claudia Schiffer
Claudia Schiffer
Vida Press


Kvepalai - pats svarbiausias nematomas aksesuaras


„Kvepalai, kurie kvepia pačia moterimi“, - taip dizainerė pavadino legendinį aromatą „Chanel No. 5“ - svarbų rafinuotos elegancijos įvaizdžio akcentą. Chanel visuomet akcentavo, kad moters kvapas - lygiai tokia pati svarbi įvaizdžio detalė, kaip ir kiti aprangos elementai.


Coco Chanel
Coco Chanel
Vida Press


Ir kelnės gali atrodyti elegantiškai!


Maištininkė Coco Chanel pirmiausia pakvietė damas išeiti į viešumą su kelnėmis, nors pati beveik jų niekada nedėvėjo. Dizainerė sukūrė tiesias moteriškas kelnes, subtiliai pabrėžiančias moterų kūno linkius. „Coco Chanel“ stiliaus kelnių kostiumai yra klasikiniai, patogūs ir funkcionalūs.


Denise Erguven
Denise Erguven
Vida Press


Šilkas - nepamainoma medžiaga


Nesvarbu, ar tai yra šilkinis pižamų komplektas, ar chalatas, ar suknelė, šilkas - tai puiki, kokybiška ir prabangiai atrodanti medžiaga, leidžianti pasijusti Holivudo žvaigžde. Coco Chanel labai vertino šilką ir dažnai vilkėdavo šilkinius drabužius, derindama juos prie netikėčiausių aksesuarų ar avalynės.


Šilkas - nepamainoma medžiaga
Šilkas - nepamainoma medžiaga
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis