Madų tendencijos 2023-ųjų vasarai: kas bus populiaru?

Kai vasara artėja, daugumai kyla neišvengiamas klausimas: ką rengtis, kad būtume stilingos, jaustumėmės ne tik gražiai, bet ir patogiai? 2023-ųjų vasaros mados tendencijos pasižymės kūrybiškumu, lankstumu, tvarumu ir, savaime suprantama, spalvingumu. Todėl ruoškitės transformacijai, kurios metu jūsų vasaros garderobas taps dar drąsesnis ir ryškesnis. Tačiau kokios pagrindinės stiliaus tendencijos dominuos šią vasarą?

1. Tvarumo dvasia


Tvarumo dvasia
Tvarumo dvasia
Shutterstock nuotr.


Tvarumas per pastaruosius metus tapo neatsiejamu mados pramonės elementu. Šiandien mados pramonė yra įsipareigojusi pereiti prie tvarumo, etikos ir sąmoningo vartojimo principų. Todėl verta investuoti į drabužius, pagamintus iš tvarių ir atsinaujinančių išteklių medžiagų, tokių kaip organinė medvilnė, bambukas ar linas. Be to, investuokite į universalius aksesuarus, kurie galėtų papildyti įvairius aprangos stilius ir derinius, taip pat suteikiant papildomą patrauklumą jūsų aprangai.


2. Ryškių spalvų triumfas


Ryškių spalvų triumfas
Ryškių spalvų triumfas
Schutterstock nuotr.


Vasara yra toks metų laikas, kai norisi pasiduoti spalvų potraukiui, ir šią vasarą tai taps ypatingai aktuali tendencija. Ryškios ir prisotintos spalvos, tokios kaip ciklameno raudona, ultramėlyna, smaragdo žalia ir saulėlydžio oranžinė, vasarą taps mados epicentru. Šios spalvos puikiai atrodys tiek kasdieninėje, tiek vakarinėje aprangoje. Jei jums nepatinka pernelyg ryškios spalvos, bandykite derinti ryškias spalvas su pastelinėmis ar klasikinėmis spalvomis – tai suteiks subtilybės ir elegancijos jūsų aprangai.


3. Įvairių laikmečių stilių deriniai


Įvairių laikmečių stilių deriniai
Įvairių laikmečių stilių deriniai
Schutterstock nuotr.


2023-ųjų vasaros mada demonstruoja, kad mados pasaulyje nereikia laikytis vieno konkretaus stiliaus. Populiarūs taps drabužių deriniai, jungiantys skirtingus stilius ir epochas. Pavyzdžiui, galite derinti vintažinius sijonus su moderniais sportiniais bateliais, o savo mėgstamą vasaros suknelę drąsiai papildyti lengvu lietpalčiu. Toks stiliaus derinimas ne tik atrodys stilingai, bet ir leis išreikšti unikalų asmeninį stilių.


4. Dėmesys detalėms


Dėmesys detalėms
Dėmesys detalėms
Schutterstock nuotr.


Nėriniai, aksesuarai ir galvos apdangalai pridės romantiškumo bei moteriškumo jūsų aprangai. Drabužiai su gėlių ir paukščių motyvais taip pat bus populiarūs, jie padės sukurti ypatingą vasarišką atmosferą.


Nepaisant visų tendencijų ir stilių, visada svarbu prisiminti, kad mada yra būdas išreikšti savo asmeninį stilių ir identitetą, tai ne tik taisyklių rinkinys, kurio reikia griežtai laikytis. Tad nepriklausomai nuo mados tendencijų, svarbiausia, kad jaustumėtės patogiai, o nešiojamas drabužis teiktų jums džiaugsmą ir geras emocijas. Tegul jūsų vasara būna spalvinga, stilinga ir nuostabi!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis