Gabrielle Chanel: „Aš nesu herojė, bet aš pasirinkau būti žmogumi, kuriuo ir norėjau būti...“

„Aš nesu herojė, bet aš pasirinkau būti žmogumi, kuriuo ir norėjau būti...“ – neatsiprašinėdama pareiškė Gabrielle Chanel, kuri ir toliau atspindės įkvepiančią ir pasitikinčią BLEU DE CHANEL energiją. Jos nesenstanti filosofija ir toliau sklis per naująjį BLEU DE CHANEL etapą – ir per vyrą, kuris šį aromatą nešios.

Labai laukiame artėjančios kampanijos, kurioje kaip naujasis BLEU DE CHANEL ambasadorius debiutuos Timothée Chalamet ir atskleis žinomą kvapą nauja įkvepiančia šviesa. Ši sąjunga simbolizuoja galingą susiliejimą tarp CHANEL, kultūrinio orientyro pasaulyje kvepalų srityje, turinčio unikalių žinių, ir kuriamos magnetinės ikonos, esančios pačioje jo žaidimo viršūnėje.


Timothée Chalamet
Timothée Chalamet
Organizatorių archyvas


Įamžintas pripažinto fotografo Mario Sorrenti objektyvo, Chalamet sklandžiai įkūnija daugialypio BLEU DE CHANEL vyro alchemiją su visomis ryškiomis ir tyliomis savybėmis. Vedamas instinkto, šis vyras yra pasiryžęs peržengti visas jam nubrėžtas ribas. Visiškai suvokdamas bendrą vaizdą, jį vis dar žavi maži niuansai, kurie gyvenime dažnai tampa nepastebimi. Išnaudodamas savo stipriąsias puses ir prisiimdamas silpnąsias, jis be baimės atmeta visas gyvenimo aplinkybes. Šis vyras kupinas prieštaravimų: stiprus ir pažeidžiamas, aštrus ir rafinuotas. Jis siekia laisvės būti ir tapti geresne savo paties versija – tiek turtinga, kompleksiškų įpročių ir bruožų asmenybe, tiek stiliumi ir intelektu.


Nuo pat įkūrimo BLEU DE CHANEL atsispyrė trumpalaikėms užgaidoms ir tradicijoms, laužydama vyriškų kvepalų pramonės kodus. Primenantį CHANEL N°5, kuris sukrėtė pasaulį 1921 metais, BLEU DE CHANEL nustatė įtakingą standartą su naujomis, atviromis mintimis apie tai, koks modernus vyrų kvapas gali būti.


Atsižvelgiant į tendencijas ir „status quo“, BLEU DE CHANEL Eau de Toilette buvo pristatyti 2010 metais, o šiltesnis jų variantas – Eau de Parfum – 2014 metais. Pradžioje sukurtas garsaus CHANEL kvepalų kūrėjo Jacques Polge, šis netikėtas aromatingas medžio kvapas, papildytas šviežiais citrinų aromatais, atvėrė naują kvapų taką, žvelgiantį už įprastinių ribų, siekiant sukurti naujos, urbanistinės ir modernios horizonto spalvos kūrinį. Be to, BLEU DE CHANEL paprastas, tačiau įtakingas ir monolitinis buteliukas iškart tapo visame pasaulyje pripažintu dėl savo paslaptingo atspalvio: per daug mėlynas, kad būtų juodas, ir per daug juodas, kad būtų mėlynas. Platus, charizmatiškas buteliukas žymi savo poziciją – panašiai kaip ir žmogus, kurį jis atspindi – atviras visoms galimybėms, išsiskiriantis tvirtumu ir keliantis sau iššūkį tapti amžinu.


OLIVIER POLGE
OLIVIER POLGE
Organizatorių archyvas


„Kvapas yra dvilypis, kur akivaizdus šviežumas susijungia su staigiu intymiu jausmingumu ir jėga“, – sako Olivieris Polge, kuris po tėvo perėmė CHANEL kvepalų kūrimo vairą 2015 metais. Polge siekė toliau puoselėti BLEU DE CHANEL tvirtovę, sudarant BLEU DE CHANEL Parfum rafinuotą eleganciją 2018 metais. „Mes visada stengiamės keisti kvapo struktūrą, atrinkdami išraiškingesnių ir sudėtingesnių žaliavų nei prieš tai buvusios“, – sako jis. „Tai kaip tapytojas, maišantis konkrečius atspalvius ant savo paletės. Tai šiek tiek nepaaiškinama, paslaptinga ir tai yra virš kūrybos".


OLIVIER POLGE
OLIVIER POLGE
Organizatorių archyvas


Išskirtinis kvapų triptikas tapo naujosios vyriškumo formos, kuri atsisako būti saistoma archetipų, simboliu – nuolat žengiantis į priekį, kad peržiūrėtų, ką gali sukelti šiuolaikinis vyriškas kvapas, tuo pačiu išplečiant ir iš naujo apibrėžiant jo platų visuomenės patrauklumą. Naujausias garsaus aromato etapas su pasitikėjimu pasakoja istoriją, atspindinčią esamą BLEU DE CHANEL vyro dvasią ir pagrindinius principus, tuo pačiu kalbėdama drąsioms, naujoms kartoms, kurios taip pat yra ryžtingos, laužančios taisykles ir siekiančios atrasti save.


„BLEU DE CHANEL turi tinkamą tikrumo ir intensyvumo lygį, sustiprinantį ir išreiškiantį vyrą, kuris atsisako būti įstatytas į stereotipus. Tai žmogus, kuris neapsimetinėja ir nebijo parodyti savo gilią pažeidžiamumo sritį, slėpiamą po jo stipriu ir atviru charakteriu“, – sako Polge, patvirtindamas, kad BLEU DE CHANEL leidžia išreikšti kažką nuoširdaus ir gilaus apie asmenybę.


BLEU DE CHANEL
BLEU DE CHANEL
Organizatorių archyvas


„Per šį kvapą Jūs atrandate save – ir šis aromatas niekuomet nepasakys apie Jus ko nors blogo“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis