Stiliaus horoskopas: tinkamiausia naujojo sezono tendencija pagal Zodiako ženklą

Į horoskopus atsižvelgiame planuodamos svarbius gyvenimo žingsnius, dienos darbus ir netgi meilės reikalus, tad kodėl jais nepasikliauti ir stiliaus klausimais? Štai į kokias tendencijas vertėtų dėmesį atkreipti kiekvienam iš dvylikos Zodiako ženklų.

AVINAS

Avino ženklo atstovės mėgsta būti pastebėtos. Joms nebūdingi kompleksai ar pernelyg dideli suvaržymai, jei nori, jos gali išbandyti net rizikingiausią tendenciją ar ryškiausią spalvą. Drąsūs stiliaus pasirinkimai jų neužgožia, greičiau atvirkščiai – bet kurį madingą rūbą avino ženklo atstovės paverčia savo išskirtinio stiliaus dalimi.

Šį sezoną verta išbandyti... pieštuko formos sijoną. Prigludęs sijonas išryškins visus gražiausius jūsų figūros linkius, be to, atrodysite labai moderniai ir stilingai. Ieškokite kiek ilgesnio, žemiau kelių besibaigiančio modelio – tokie šį pavasarį patys madingiausi.


Vida Press nuotr.

JAUTIS

Jaučio ženklo atstovės vertina kokybiškus, prabangius daiktus. Jūsų spintoje nerasi pigių, sintetinių audinių ar rėksmingų vieno sezono tendencijų. Sugebate kurti santūrų, bet jokiu būdu ne nuobodų stilių, kurį formuojate iš laiko patikrintų, tobulai jums tinkančių drabužių ir aksesuarų.

Šį sezoną verta išbandyti... tamsų denimą. Griežto kirpimo, tamsiai mėlynos spalvos džinsai lengvai įsilies į jūsų klasikinį garderobą ir tobulai tiks prie jau turimų klasikinio stiliaus drabužių. Nors šį sezoną tamsūs džinsai yra ypač madingi, neabejotina, kad stilingi išliks dar ilgą laiką.


Vida Press nuotr.

DVYNIAI

Dvyniai yra vienas komunikabiliausių Zodiako ženklų, jie aktyvūs, pilni energijos ir nekenčia nuobodulio. Tai liečia ir jų stilių. Jei esate dvynių ženklo atstovė, savo įvaizdžio nemėgstate priskirti tik vienam stiliui, o jei pajuntate, kad „įstrigote“ tam tikroje uniformoje, tuojau pat kažką keičiate, pridedate ryškų aksesuarą, ar jums visai nebūdingo stiliaus detalę.

Šį sezoną verta išbandyti... kutus. Jie neturi nieko bendro su hipių judėjimu ar muzikos festivalių sezonu, šio sezono kutai yra gundantys, skoningi, rafinuoti.


Vida Press nuotr.

VĖŽYS

Jei jūsų Zodiako ženklas – vėžys, esate rūpestinga, mylinti ir itin moteriška moteris. Avangardiniai drabužiai, keisti spalvų deriniai, vyriško garderobo įkvėptas stilius yra tikrai ne jums. Vertinate patogumą, taigi renkatės natūralius audinius, klasikinio stiliaus, ne pernelyg prigludusius drabužių modelius. Nors mėgstate klasiką, jūsų stilius alsuoja moteriškumu ir romantiškumu.

Šį sezoną verta išbandyti...pūstus pečius. Palaidinė ar suknelė pūstais pečiais į jūsų spintą įpūs šiek tiek pavasariškos gaivos. Pūsti, masyvūs pečiai ir smarkiai suimtas liemuo kurs šiek tiek romantišką, šiek tiek 9-tojo dešimtmečio ir labai moterišką įvaizdį.


Vida Press nuotr.

LIŪTAS

Liūto ženklo atstovės mėgsta traukti dėmesį, o išskirtinis įvaizdis yra puikus būdas tai padaryti. Tendencijos jums nėra pats svarbiausias dalykas, žinote, kad sužibėti galima ir ne su pačios naujausios kolekcijos drabužiais. Mėgstate išskirtinio dizaino rūbus, masyvius papuošalus, vaiskias spalvas bei raštus – jūsų stilius yra jūsų ryškios asmenybės atspindys.

Šį sezoną verta išbandyti... blizgesį dieną. Ryški sezono tendencija – blizgūs drabužiai, pritaikomi kasdienėje aprangoje. Tai gali būti žvyneliais siuvinėta palaidinė ar sidabru blizgančios kelnės, svarbu, kad švytėtų ir kurtų kontrastą su kasdieniškais drabužiais.


Vida Press nuotr.

MERGELĖ

Mergelės yra perfekcionistės, skiriančios daug dėmesio detalėms. Jos nemėgsta atrodyti pernelyg iššaukiančiai, vertina praktiškumą, bet mielai dėvi moteriškus, elegantiškus drabužius. Mergelių nežavi itin prabangūs, garsių dizainerių logotipais dekoruoti, ar papuošimais perkrauti daiktai. Jau geriau stilingas, neiššaukiantis drabužis, kurio išskirtinumas slypi gražiose sagutėse ar didelėse kišenėse.

Šį sezoną verta išbandyti... batelius „kačiukus“. Šie elegantiški bateliai trumpu kulniuku yra patogūs, ne pernelyg iššaukiantys, šiek tiek vintažiniai. Tobulas derinys mergelei!


Vida Press nuotr.

SVARSTYKLĖS

Jei jūsų Zodiako ženklas – svarstyklės, esate moteris, vertinanti grožį. Estetika jums svarbi kiekvienoje gyvenimo srityje, stiliuje – ypač. Nemėgstate atrodyti pernelyg preciziškai, bet aprangą gerai apgalvojate, juk nenorite vilkėti kažko, kas nedera! Mėgstate švelnias spalvas, moteriškas, romantiškas detales, bet nebijote jų derinti su vyriško stiliaus drabužiais.

Šį sezoną verta išbandyti... pastelinius derinius. Madingoji pastelinė paletė puikiai tiks svarstyklėms. Tarpusavyje derinkite kelis skirtingus šerbeto atspalvius ir džiaukitės vasarišku įvaizdžiu.


Vida Press nuotr.

SKORPIONAS

Jei jūsų ženklas – skorpionas, gyvenime nemėgstate blaškytis ir turite ryškų, aiškiai suformuotą asmeninį stilių. Puikiai išmanote gundymo meną, tad nenuostabu, kad vertinate seksualų įvaizdį. Tai jokiu būdu nereiškia, kad atrodote vulgariai, greičiau atvirkščiai, mėgstate išlikti šiek tiek paslaptinga, nepademonstruoti per daug. Jūsų spintoje galima rasti ir prigludusių suknelių, ir griežtų švarkelių.

Šį sezoną verta išbandyti... perregimus audinius. Skorpiono ženklo atstovės įvertins perregimo audinio žavesį. Vilkėkite ant naktinių stiliaus suknelės ar cigaretės formos kelnių. Drąsiausioms patiks „Dior“ įvaizdis – perregima suknelė ir dideli, vintažinį maudymosi kostiumėlį primenantys apatiniai.


Vida Press nuotr.

ŠAULYS

Šauliai garsėja kaip maksimalistai, tad jei tai – jūsų Zodiako ženklas, greičiausiai esate spontaniška ir mielai išbandote naujus dalykus. Tendencijas – taip pat. Esate kūrybinga asmenybė ir tai parodote savo apranga – jūsų įvaizdis pilnas spalvų, raštų, smagių detalių ir originalių sprendimų. Tiesa, tai nereiškia, kad jums nerūpi kaip atrodote, mėgstate struktūrą, tai atsispindi ir jūsų stiliuje.

Šį sezoną verta išbandyti... masyvius auskarus. Madingi dideli, masyvūs, meniški auskarai, o šaulio ženklo atstovės yra būtent tos moterys, kuriose šią tendenciją galėtų paversti savo šiltojo sezono stiliaus akcentu.


OŽIARAGIS

Ožiaragiai yra vieni rimčiausių Zodiako ženklų. Jie mėgsta planuoti, yra labai ambicingi ir visuomet užsiėmę. Ožiaragio ženklo atstovės vertina elegantiškus, klasikinius drabužius ir mėgsta turėti savo stiliaus uniformą, jos neturi laiko ilgai stovėti prie spintos! Jų garderobe – tik kokybiški, stilingi drabužiai: puikiai sukirptos kelnės, griežto stiliaus marškiniai, elegantiški švarkeliai ir suknelės. Nors vertina klasiką, ožiaragės nepamiršta pridėti bent vieną originalią detalę (pavyzdžiui, vintažinį aksesuarą), jos nemėgsta atrodyti nuobodžiai.

Šį sezoną verta išbandyti... kelnių kostiumą. Šis madingas dviejų dalių drabužis yra tiesiog sukurtas ožiaragiui. Jis reikalaus minimalių pastangų apsirengiant ir suteiks maksimaliai gerą rezultatą: stilingą, bet profesionalų įvaizdį.


Vida Press nuotr.

VANDENIS

Vandenio ženklo atstovės yra inovatorės, jos visada pilnos idėjų, kurių tikrai nebijo įgyvendinti. Jei jūsų Zodiako ženklas – vandenis, esate laisva siela, o jūsų stilius tai atspindi. Jis drąsūs, išskirtinis ar netgi šiek tiek ekscentriškas. Niekada nesirengiate dėl kitų, tik dėl savęs, tad nebijote eksperimentuoti, savo įvaizdyje naudoti ryškių spalvų bei raštų.

Šį sezoną verta išbandyti... juosmens rankinę. Jūs mėgstate mados pareiškimus, o ant diržo tvirtinama rankinė tam tiks tiesiog tobulai.


Vida Press nuotr.

ŽUVYS

Žuvų ženklo atstovės yra svajingos ir bohemiškos asmenybės. Jos draugiškos ir atsipalaidavusios, be to, puikiai pažįsta savo dvasinį pasaulį, tad jų stiliuje stipriai jaučiamama šio ženklo atstovių asmenybė. Žuvys yra vandens ženklas, tad jas natūraliai traukia mėlyni, violetiniai atspalviai, lengvi, „plaukiantys“ audiniai.

Šį sezoną verta išbandyti... raukinius. Lengvai krintantys raukiniai šį sezoną ir vėl madingi, tai palankiai įvertins žuvų ženklo atstovės. Laisvę mėgstančios žuvys puikiai jausis vilkėdamos stambiais raukiniais puoštą suknelę.


Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis