Mėlynieji safyrai: atkaklumu ir disciplina pasiektas triumfas

Naujais metais pasinerkite į naujus tikrosios gyvenimo prabangos ieškojimus ir atradimus. Sausis skirtas pirmam tvirtam žingsniui ta kryptimi, kuria svajojate judėti visus metus. O kad kelionė būtų užtikrinta ir neprailgtų, visada puiku turėti kompanioną. 2021 metų kelionę pradėkite su mėlynuoju safyru. Tai vienas stipriausių, mistiškiausių ir greičiausiai veikiančių brangakmenių. Didžiausi lobiai, kuriuos safyrai padeda pritraukti į gyvenimą, slypi už šydo, atsiveriančio tik atkakliausiems, kantriausiems ir labiausiai disciplinuotiems jų turėtojams. Jei nenustosite judėti užsibrėžta kryptimi, nesileisite blaškomi aplinkybių, o kantrybė bus stipresnė už vidines abejones, safyrai kartu su Saturnu apipils tokiu didžiuliu atpildu, apie kokį nė nesvajojote.

„Kartu su didžia galia prisiimama didi atsakomybė“ (angl. with great power comes great responsibility) – tai galėtų būti tobulas safyrų turėtojų credo, nes safyras astrologiškai laikomas Saturno akmeniu, o Saturnas žinomas kaip atkaklumą, ištvermę, kantrybę ir discipliną dovanojanti planeta. Ji tikrina, kelia iššūkių, vilioja, blaško beverčiais blizgučiais ir tuštybe, bet jei tam nepasiduodama, Saturnas, teigiama, apipila sunkiai įsivaizduojama grąža, lyg tikro aukso lietumi: turtais, sėkme ir svajonių pildymųsi.


Kaip nuo senovės laikų tikėta ne vienoje civilizacijoje ir net nūdienos pasaulyje, veikiami šios planetos mėlynieji safyrai gali ne tik padėti suklestėti, bet ir prisidėti prie visiško sužlugimo. Tuo lig šiol griežtai vadovaujasi astrologai ir rekomenduoja didesnio kiekio karatų safyrą visų pirma išbandyti: patikrinti, ar tikrai tai tam tikra safyro forma, koks yra svoris, kaip brangakmenis įstatytas ir į kokį metalą. Mat jei safyras jo dėvėtojui netinkamas, akmenį tuoj pat reikia nusiimti, kad į savo bei artimųjų gyvenimą nepritrauktumėte nelaimingų atsitikimų. Savo ryšį su šiuo brangakmeniu galite pajusti per kelias dienas (kartais užtenka kelių valandų).


Safyrams priskiriama daug puikių savybių. Tikima, kad mintims jie suteikia skaidrumo, palengvina sprendimų priėmimą, išsklaido dvejones, negatyvias aplinkybes, neutralizuoja jų poveikį. Safyrai, kaip teigiama, raminamai veikia ir vidinį mūsų pasaulį. Šie brangakmeniai puikiai tinka tiems, kurie linkę į melancholiją ar depresiją, nes gali praskaidrinti niūrias mintis.


Žmogui tinkamai parinktas safyras tikrai galėtų būti laikomas vienu tinkamiausių brangakmenių. Gyvenant nuolat įtemptoje miesto rutinoje, daugeliui streso poveikis pirmiausia pasireiškia skrandžio arba virškinimo sutrikimais. Safyrai, manoma, puikiai neutralizuoja tokius sutrikimus ir skausmus. Šie brangakmeniai metaforiškai dar vadinami skaidrinančiais rūką bet kurioje mūsų kūno dalyje. Pavyzdžiui, rūškanos mintys ir psichologinė būsena verčia fizinį kūną nesąmoningai žaloti netinkamai pasirinktu maistu, fizinio aktyvumo stoka, pasirinkimu vartoti alkoholį ir kitas nebūtinai naudingas medžiagas. Safyrų gebėjimas išsklaidyti rūką leidžia palaikyti žvitrų protą, o emocijoms reikštis tinkamai. Mūsų jėga slypi mentalinėje būklėje, tad visos emocijos (ramybė, nervingumas, panika ir kt.) yra tik proto būsenos atspindžiai. O nuo to, kaip jaučiamės, priklauso, kokį savo gyvenimą kursime.


Įdomus faktas: renkantis didesnį safyrą (reikėtų iš pradžių pasitikrinti, ar jis gyvenimą veiks pozityviai), rekomenduojama kurį laiką pastebėti savo sapnus. Manoma, kad safyrai ryškiausiai iš visų brangakmenių kalba per mūsų pasąmonę, t. y. mums miegant. Jei pirmomis safyro įsigijimo dienomis gyvenime nenutinka ko nors blogo, o sapnai, jeigu jų ir padaugėjo, išlieka ramūs, tai ženklas, kad radote sau tinkamą safyrą.


Vis daugiau porų sužadėtuvių ir net santuokos žiedus renkasi būtent su šiais brangakmeniais. Astrologai juos kartais laiko net galingesniais už deimantus. Pagrindinis žiedo akmuo gali būti didesnis, įspūdingesnis ir tik apsuptas mažesnių deimantų, bet žiedo kaina būtų panaši į turintį tik deimantinę akutę. Safyrai yra kieti bei nebraižūs ir laikomi vienais vertingiausių ir kiečiausių pasaulyje egzistuojančių brangakmenių. Jie gali būti įvairių spalvų ir atspalvių, nors populiariausi, žinoma, mėlyni. Žiedai su šiais akmenimis suteikia žaismingumo ir kartais daro net didesnį įspūdį nei žiedai su deimantais.

Safyrų ryšys su hipofize (posmegenine liauka, atsakinga už augimą, vystymąsi ir net reprodukciją) turi įtakos minčių galiai, vaizduotei, skatina nuolatinius pokyčius. Mintys tampa kūnu, o pirmas žingsnis užsibrėžta kryptimi – keliu, jei tik nenustojame juo žingsniuoti. Tai svarbiausias safyro ir Saturno draugijos principas. Žingsniuoti, net jei kartais nulyja, nes tamsūs debesys vis vien kažkada praslinks. Žingsniuoti aiškiai žinant, kur link judame, kad vidinis balsas ir disciplina neleistų keisti krypties. Tikroji gyvenimo prabanga yra galėti sukurti viską, apie ką tik svajojame, tad kasdien gyvenkite prabangiai, o tarp papuošalų tebus mėlynųjų safyrų. Prasideda nauji, geriausi jūsų metai. Su jais ir sveikinu! Naujų svajonių ir tvirtų žingsnių triumfo link!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis