Šios dienos stilingiausieji (Cate Blanchett, Hailey Bieber ir kt.)


Brooklyn Beckham ir Nicola Peltz Niujorke


Brooklyn Joseph Beckham (23 m.) yra anglų modelis ir fotografas. Jis yra vyriausias buvusio anglų futbolininko Davido Beckhamo ir anglų dainininkės, tapusios mados dizainere Victoria Beckham, sūnus.


Nicola Anne Peltz (27 m.) yra amerikiečių aktorė, geriausiai žinoma dėl Bradley Martin vaidmens A&E draminiame seriale „Bates Motel“. 2014 m. ji vaidino Tessa Yeager filme „Transformeriai: išnykimo amžius“.


Brooklyn Beckham ir Nicola Peltz
Brooklyn Beckham ir Nicola Peltz
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Global Radio“


Ashley Maria Roberts (40 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Cate Blanchett 


Cate Blanchett (53 m.) – Australijos aktorė ir teatro režisierė. Viena ryškiausių Australijos aktorių, žinoma dėl vaidmenų tiek aukšto lygio ir didelio biudžeto filmuose, tiek mažo biudžeto nepriklausomuose filmuose. 


Cate Blanchett
Cate Blanchett
Vida Press


Hailey Bieber


Hailey Rhode Bieber (25 m.) yra amerikiečių modelis bei nuomonės formuotoja. Jaunystėje Hailey svajojo apie baleto šokėjos karjerą, mokėsi šio meno, tačiau patyrė traumą. Ji ne sykį yra buvusi reklaminių „Guess“, „Ralph Lauren“ ir „Tommy Hilfiger“ fotosesijų veidu. Hailey yra Stephen Baldwin dukra ir Alec Baldwin dukterėčia, Justin Bieber žmona.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Julia Fox 


Julia Fox (32 m.) yra italų kilmės amerikiečių aktorė, menininkė, modelis ir filmų kūrėja. Kaip aktorė ji žinoma dėl savo debiutinio vaidmens 2019 m. filme „Uncut Gems“, už kurį 2019 m. „Gotham“ apdovanojimuose buvo nominuota „Breakthrough Actor Award“ apdovanojimui.


Julia Fox
Julia Fox
Vida Press


Julia Roberts renginio metu


Julia Fiona Roberts (54 m.) – JAV aktorė ir prodiuserė. Holivude tapo žinoma suvaidinusi romantinėje komedijoje „Graži moteris“, filmas pasaulyje uždirbo 464 mln. JAV dolerių. Už šį filmą J. Roberts buvo nominuota „Oskarui“ ir gavo „Auksinio gaublio“ apdovanojimą geriausios aktorės kategorijoje.


Julia Roberts
Julia Roberts
Vida Press


Nina Dobrev


Nina Konstantinova Dobrev (33 m.) – bulgarų kilmės kanadiečių aktorė.


Nina Dobrev
Nina Dobrev
Vida Press


Rachel Brosnahan 


Rachel Elizabeth Brosnahan (32 m.) yra amerikiečių aktorė. Ji vaidina Miriam „Midge“ Maisel vaidmenį „Amazon Prime Video“ laikotarpio komedijų seriale „Nuostabioji ponia Maisel“.


Rachel Brosnahan
Rachel Brosnahan
Vida Press


Myleene Klass


Myleene Angela Klass (44 m.) yra anglų dainininkė, laidų vedėja, muzikantė, modelis ir verslininkė. Ji buvo pop grupės „Hear'Say“ narė, o vėliau, 2003 ir 2007 m., išleido du solinius klasikinio krosoverio albumus.


Myleene Klass
Myleene Klass
Vida PressParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis