Nėščiųjų mados tendencijos. Švęskite laukimą!


Vaikelio laukimas susijęs su pokyčiais ne tik šeimoje, bet ir moters kūne. Per tuos 9 mėnesius kiekviena nužingsniuoja vingiuotą kelią savęs priėmimo link. Dėl to taip svarbu aplink matyti kuo daugiau besilaukiančių moterų, kad galėtum pasikalbėti, įsikvėpti ir galbūt kažko išmokti ne tik apie netrukus gimsiantį vaikelį, bet ir apie save bei kaip su savimi susidraugauti iš naujo.Drabužiai labai padeda susikurti nuotaiką. Stilius užduoda visos dienos toną. Taigi kviečiame pasidairyti, ko savo įvaizdžiais mus moko žymiausios pasaulio moterys. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad žvaigždžių stilius neturi nieko bendro su realybe. Visgi pažvelgus atidžiau matyti, jog net ir kontroversiškiausia idėja gali suteikti pamoką, tobulai tinkančią ir jums.


Ko mus moko Rihanna?


Šiuo metu bene labiausiai stebima garsenybė – dainininkė Rihanna. Ši scenos žvaigždė bei stiliaus ikona laukiasi ir demonstruoja tokį įvaizdį, kuris po kiekvieno pasirodymo viešumoje sukelia diskusijų bangas. „Ar šitaip galima?“, „Tai nepadoru!“, „Fantastika, negaliu atitraukti akių“, „Taip, būtent taip laukimu moterys turėtų didžiuotis!“, sako kiekvieną atlikėjos žingsnį stebintys gerbėjai. Ir iš tiesų, kas jau kas, bet Rihanna savo laukimą švęsti moka ir, atrodo, stengiasi išnaudoti kiekvieną pasirodymą viešumoje tam, kad šis etapas būtų užfiksuotas.


Žinoma, kas tinka žvaigždžių padangėse, nebūtinai tiks ir ant žemės, tačiau kai ko iš Rihannos pasimokyti visgi galima. Savo stiliumi atlikėja rodo, kaip didžiuotis ir švęsti laukimą. Taip pat ji griauna mitą, kad nėščia moteris negali būti seksuali. Iš šių dalykų lengvai galite mokytis ir įtraukti naujovių į savo laukimosi meto garderobą. Tik nepriimkite to visiškai tiesiogiai – pasiskolinkite detales ir idėjas.


Pirmiausia, nereikia bandyti pilvuko maskuoti, o kaip tik paryškinti žaismingais, ryškiais drabužiais ar detalėmis – plunksnomis, karoliukais, dirželiais. Jeigu iki nėštumo vasarą mėgote crop-top palaidines, neatsisakykite jų ir ūgtelėjus pilvukui. Ir trečia, puoškitės, puoškitės ir dar kartą puoškitės! Jei šiuo metu drabužių pasirinkimas jums itin susiaurėjo, tai įvaizdžiui kurti pasitelkite papuošalus bei aksesuarus ir jais dekoruokite kasdienį savo įvaizdį. Stilius kuria nuotaiką, o į stiliaus kūrimą ne visada būtina žiūrėti itin rimtai ir griežtai – juk galima tiesiog leisti sau žaisti! Girdėjau ne vieną moterį gailintis, kad būdama nėščia nepakankamai džiaugėsi ir didžiavosi savo pilvuku. Taigi kada daugiau, jei ne dabar?


Kim Kardashian monochromas


Kita neką mažiau kontroversiška stiliaus ikona Kim Kardashian diskusijų kelia kiekvienu savo žingsniu. Jos stilius iš labai blogo iš pradžių transformavosi į nepriekaištingą, kol galų gale virto į tai, ką vadiname „na, šitaip gali tik Kim“. Tačiau, kalbant apie stilių nėštumo periodu, Kim sužibėjo kaip tikra pusiausvyrą išlaikanti profesionalė.


Tamprios prigludusios suknelės besilaukiančiai moteriai anokia naujiena. Visgi net ir toks drabužis gali priversti sužibėti arba sugadinti dieną. O nepriekaištingo įvaizdžio paslaptis kaip visuomet slypi detalėse ir Kim Kardashian mums jas atskleidžia. Pirmiausia, atkreipkite dėmesį į jos suknelių ilgį. Rinkitės sukneles žemiau kelių ar net siekiančias kulkšnis. Jos padės siluetą išilginti ir vizualiai paliekninti, o štai trumpos ir siauros suknelės padalins jus į dvi dalis, todėl vilkėdama tokias atrodysite žemesnė ir stambesnė.


Antra pamoka – spalvos. Tik pažvelkite, kokia Kim elegantiška, rinkdamasi neutralias spalvas – juodą, baltą, rusvą, pieno, tamsiai mėlyną ir kitas. Trečia, monochrominiai deriniai padeda išilginti siluetą, tad jei norėsite nuo galvos iki kojų apsirengti ta pačia spalva, nesiskųskite, kad gatvėje į jus atsisuka visi praeiviai.


Chiara Ferragni. Nieko nekeisti


Viena populiariausių mados tinklaraštininkių bei nuomonės formuotoja Chiara Ferragni laukdamasi vaikelio demonstravo, kad garderobo nereikia keisti kardinaliai, galima gudriai pritaikyti savo turimus drabužius arba rinktis tokius, kuriuos bus galima dėvėti ir vėliau. Ir tai nebūtinai turi būti plačios arba tamprios suknelės, tinka net ir kelnės.

Kalbant apie kelnes, yra kelios gudrybės, kaip išvengti nėštukių džinsų, kurie susilaukus vaikelio greitai tampa nebetinkami dėvėti. Nepamirškime, kad tvarumas vis dar yra karščiausia tendencija. Taigi pirma gudrybė – rinkitės kelnes su guma arba raišteliais. Galite pirkti netgi didesnes, nes oversized siluetai vis dar aktualūs, tad tokius galėsite drąsiai nešioti ir vėliau.


Kita gudrybė, leidžianti pilvukui didėjant ir toliau nešioti mėgstamiausius džinsus – plaukų gumytė. Taip, perskaitėte teisingai. Perverkite ją per sagos kilpą ir sekite sagą būtent į kilpą, padarytą iš gumytės. Ant šios konstrukcijos viršaus dėvėkite šią paslaptį dengiantį viršutinį drabužį, ir voila! Tvaru, ekonomiška ir stilinga. Šią paslaptį privalo žinoti visos moterys, tad nepamirškite papasakoti ir savo draugėms.


Ashley Graham. Švęsti moteriškumą


Plius dydžio drabužius vilkintis modelis Ashley Graham būdama nėščia ir toliau atliko misiją mokyti moteris pozityvaus požiūrio į savo kūną. Daugybės moterų santykis su savo išvaizda toksiškas ir, deja, ne visoms kūdikio laukimas atneša meilės ir atjautos sau. Ne vienai besilaukiančiai moteriai ramybę temdo vidinės dramos dėl negalėjimo priimti besikeičiančių savo formų. Dėl to labai svarbu aplink save matyti kuo daugiau pozityvių pavyzdžių, o ypač turėti galimybę žvilgtelti, kaipgi atrodo kitos besilaukiančios moterys, ką jos dėvi ir kaip slepia, o gal kaip tik demonstruoja savo pilvukus.


Besilaukianti Ashley Graham ir toliau šventė savo moteriškumą, oficialiomis progomis puošdamasi elegantiškomis prigludusiomis suknelėmis su petnešėlėmis. Šios suknelės išryškina kiekvieną centimetrą, deklaruodamos, kad čia nėra nieko, ką reikėtų slėpti, ko reikėtų gėdytis ar dėl ko vertėtų nepatogiai jaustis. Ačiū Ashley Graham už tai, kad neša šią besąlyginės meilės savo kūnui vėliavą.


Anne Hathaway


Besilaukdama aktorė Anne Hathaway taip pat mėgavosi dėmesiu ir nevengdavo atkreipti smalsuolių žvilgsnių į savo išryškėjusį pilvuką. Tik ši žvaigždė pasirinko ne tokį drastišką būdą kaip dainininkė Rihanna, kurią aptarėme pradžioje, o darė tai labai subtiliai.


Yra sakančių, kad klostės ir raukiniai pilvuką paslepia. Vis dėlto būkime neturtingi, bet teisingi: paskutinių mėnesių nėštumo nepaslėps niekas. Dėl tos priežasties belieka jį tik pabrėžti ir būtent klostės pilvo srityje padės tai padaryti labai rafinuotai. Kita žavi detalė – prakarpos. Jeigu Rihannos demonstruojami crop-top marškinėliai jums nepriimtini, tačiau norisi įvaizdžiui suteikti šiek tiek pikantiško prieskonio, rinkitės subtilias prakarpas. Jos primins, kad nėščia moteris taip pat yra seksuali, o seksualumas toli gražu nelygus vulgarumui.


Tiesa, Anne Hathaway pademonstravo ir būdą, kaip nėštumą užmaskuoti. Bent jau nuotraukose iš priekio. Iliuzijai sukurti reikės trumpos tiesaus kirpimo suknelės, kuri nebūtų pernelyg prigludusi. Šiam tikslui rinkitės tiesiog vienu ar keliais dydžiais didesnę suknelę, kad tilptų pilvukas. Taip pat formas puikiausiai maskuoja įvairūs raštai. Jie šiek tiek raibuliuoja akyse ir suklaidina žvilgsnį, tad jei stovėsite tiesiai priešais fotoobjektyvą, sukursite optinę iliuziją ir pilvuko nesimatys. Žinoma, nepamirškite nusifotografuoti ir šonu.


Blake Lively žydėjimas


Jeigu reikėtų išrinkti labiausiai pražydusią nėštukę, tai neabejotinai būtų aktorė Blake Lively. Besilaukdama žvaigždė savo gerbėjus džiugino itin romantišku įvaizdžiu. Pasimokykime iš jos ir mes.


Pirmiausia svarbios spalvos: žydėjimo įspūdžiui sukurti aktorė dažniausiai rinkosi ryškias, sodrias spalvas: mėlyną, žydrą, geltoną, oranžinę. Dar vienas romantiško stiliaus akcentas – įvairūs nėriniai. Atrodo, nėštumo metu Blake Lively pasidavė lengvai jų manijai, nes į didžiąją dalį renginių vykdavo pasipuošusi būtent nėriniuotomis suknelėmis. Ir trečias svarbus akcentas – siluetai. Blake Lively pademonstravo, kad yra daugybė suknelių modelių, kuriuos tinka dėvėti besilaukiant, ir, regis, pati išbandė visus įmanomus variantus: tiesius, prigludusius, A arba varpelio formos…


Iš tiesų besilaukiančios aktorės Blake Lively nuotraukos užburia šiluma, svajinga nuotaika ir energija. Anokia čia paslaptis, kad spalvos turi didžiulę įtaką mūsų savijautai. Ir juodos spalvos energetika visai kitokia nei rožinės arba, pavyzdžiui, geltonos. Taigi jei kartais pabudusi ryte jaučiate energijos stygių, pamėginkite į savo papildų arsenalą įtraukti ryskiaspalvę suknelę. Štai, tarkime, oranžinė spalva suteikia gyvenimo džiaugsmo ir gyvybingumo, o geltona skatina entuziazmą, pasitikėjimą savimi, optimizmą. Žalia spalva atpalaiduoja, padeda atgauti pusiausvyrą, sukurti harmoniją. Panaršiusi internete rasite ir visų kitų spalvų aprašymus, tad rekomenduoju tai padaryti prieš planuojant pirkinius ir būtinai į sąrašą įtraukti sau trūkstamos energetikos spalvų drabužių.


Bekompromisis Evos Longorios patogumas


Argi visos žvaigždės nėštumo laikotarpiu taip šviečia? Tikrai ne! Štai Eva Longoria – viena seksualiausių serialų aktorių – į nėščiosios stilių pažvelgė labai žemiškai. Jos raudonų kilimų apranga dvelkė subtilia, kuklia ir nuosaikia elegancija, o kasdienis stilius priminė daugumos besilaukiančių moterų įvaizdį. Už prožektorių šviesų aktorė, rodos, nesileido į jokius kompromisus dėl patogumo, parodydama, kad net patraukliausios planetos moterys asmeniniame gyvenime yra žemiškos, paprastos ir susiduria su tais pačiais nepatogumais, kaip ir mes visos.


Nėštumo laikotarpiu geriausiais Evos Longorios draugais tapo įspiriamos flip-flops basutės bei trikotažiniai drabužiai. Kasdieniame aktorės garderobe vyravo tamprės, marškinėliai ir komfortiškos medvilninės suknelės. Norėdama šiuos paprastučius deriniusi paversti kiek stilingesniais, moteris juos tiesiog paįvairindavo kiek elegantiškesniais švarkais arba baltutėliais vyriškais marškiniais bei aksesuarais ir pasiryškindavo lūpas.


Dar viena stilinga tendencija Evos Longorios garderobe – tvarumas. Vietoje daugybės skirtingų stilių rankinukų aktorė renkasi savo numylėtąjį „Chanel“, parodydama, kad net ir visas galimybes turinčioms žvaigždėms imponuoti gali visai ne daiktų gausa ir mėgstamų dalykų nesinori kas kartą keisti kitais.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis