Šios dienos stilingiausieji (Nicole Scherzinger, Bella Hadid ir kt.)

Nicole Scherzinger ir Andrew Lloyd Webber Vakarų Holivude


Nicole Prescovia Elikolani Valiente Scherzinger (43 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, dainų autorė, modelis ir aktorė, pagrindinė grupės „Pussycat Dolls“ vokalistė, šokių konkurso „Dancing with the Stars“ nugalėtoja.


Andrew Lloyd Webber (74 m.) – seras, baronas, vienas žinomiausių šiuolaikinių kompozitorių, labiausiai žinomas dėl muzikos miuziklams. Keli jo miuziklai tiek „Brodvėjaus“, tiek „Vest Endo“ teatre būdavo rodomi daugiau nei dešimt metų. 


Nicole Scherzinger ir Andrew Lloyd Webber
Nicole Scherzinger ir Andrew Lloyd Webber
Vida Press


Myleene Klass pakeliui į darbą „Smooth radio“


Myleene Angela Klass (43 m.) yra anglų dainininkė, laidų vedėja, muzikantė, modelis ir verslininkė. Ji buvo pop grupės „Hear'Say“ narė, o vėliau, 2003 ir 2007 m., išleido du solinius klasikinio krosoverio albumus. 


Myleene Klass
Myleene Klass
Vida Press


Nathalie Emmanuel Niujorke


Nathalie Joanne Emmanuel (33 m.) yra anglų aktorė ir modelis. N. Emmanuel aktorės karjerą pradėjo vaidindama teatre 1990-ųjų pabaigoje, atlikdama vaidmenis įvairiuose „Vest Endo“ spektakliuose, pavyzdžiui, miuzikle „Liūtas karalius“. 


Nathalie Emmanuel
Nathalie Emmanuel
Vida Press


Bella Hadid Niujorke


Isabella Khair Hadid (24 m.) – garsiosios Gigi Hadid sesuo, amerikiečių modelis. 2016 m. „Models.com“ ją išrinko „Metų modeliu“.


Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press


Emily Ratajkowski Niujorke


Emily O'Hara Ratajkowski (29 m.) yra amerikiečių modelis ir aktorė. Gimusi Londone ir užaugusi San Diege, ji pirmą kartą buvo pastebėta, kai pasirodė ant 2012 m. kovo mėn. erotinio žurnalo „Treat!“ Viršelio. Po to ji buvo pakviesta filmuotis dviejuose vaizdo klipuose - Robino Thicke „Blurred Lines“ ir „Maroon 5“ „Love Somebody“. Šiuo metu E. Ratajkowski yra ištekėjusi už Sebastian Bear-McClard, jiedu neseniai susilaukė vaikelio.


Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press


Zoey Deutch Niujorke


Zoey Francis Chaya Thompson Deutch (27 m.) yra amerikiečių aktorė. Ji yra režisieriaus Howardo Deutcho ir aktorės-režisierės Lea Thompson dukra. Ji sulaukė pripažinimo už vaidmenis filme „Everybody Wants Some!!“, „Netflix“ komedijų seriale „Politikas“ ir filme „Set It Up“.


Zoey Deutch
Zoey Deutch
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Global Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Tamara Kalinic Paryžiuje


Tamara Kalinic
Tamara Kalinic
Vida Press


Gabrielle Caunesil Paryžiuje


Gabrielle Caunesil
Gabrielle Caunesil
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis