Šios dienos stilingiausieji (Emma Watson, Pixie Lott ir kt.)

Emma Watson Paryžiuje


Emma Charlotte Duerre Watson (32 m.) – anglų aktorė, pagarsėjusi vaidmeniu filmuose apie Harį Poterį


Emma Watson
Emma Watson
Vida Press


Pixie Lott Paryžiuje


Pixie Lott (30 m.) – britų dainininkė, dainų autorė, aktorė ir šokėja. Labiausiai išgarsėjo dėl singlo „Mama Do “ iš savo debiutinio albumo „Turn It Up“.


Pixie Lott
Pixie Lott
Vida Press


Nadia Lee Cohen Paryžiuje


Nadia Lee Cohen (29 m.) yra britų menininkė, fotografė ir filmų kūrėja. Ji dirba populiariosios kultūros srityje, remdamasi įkvėpimu iš kino, reklamos ir vartotojiškumo, kuris vėliau vėl patenka į žiniasklaidą žurnalų viršelių, muzikinių vaizdo įrašų ir Instagram įrašų pavidalu.


Nadia Lee Cohen
Nadia Lee Cohen
Vida Press


Karolina Kurkova Kapryje


Karolína Kurková (38 m.) yra čekų modelis ir aktorė, žinoma dėl savo darbo kaip buvusi „Victoria's Secret“ angelas ir „Vogue“ viršelio žvaigždė. Mario Testino gyrė „jos kūno ir veido proporcijas, taip pat energijos lygį“, o tai, pasak jo, „padarė ją modeliu, kuris gali tilpti į beveik bet kurią akimirką“. 


Karolina Kurkova
Karolina Kurkova
Vida Press


Chriselle Lim Paryžiuje


Chriselle Lim (37 m.) yra amerikiečių mados stilistė, gyvenimo būdo ir grožio tinklaraštininkė, skaitmeninė influencerė ir „The Chriselle Factor“ įkūrėja. Gimusi Teksase, ji ketverius metus gyveno Seule su tėvais ir seserimi Jane Lim. Šiuo metu ji gyvena Los Andžele su dukromis Chloe Victoria Chen ir Colette Cali Chen.


Chriselle Lim
Chriselle Lim
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Global Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Julianne Hough Niujorke


Julianne Alexandra Hough (33 m.) yra amerikiečių šokėja, aktorė ir dainininkė. 2007 m. ji prisijungė prie ABC realybės šou „Šokiai su žvaigždėmis“ aktorių kaip profesionali šokėja.


Julianne Hough
Julianne Hough
Vida Press


Mary Leest Paryžiuje


Mary Leest
Mary Leest
Vida Press


Heart Evangelista Paryžiuje


Heart Evangelista
Heart Evangelista
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis