Šios dienos stilingiausieji (Rita Ora, Natalie Portman ir kt.)

Rita Ora kino premjeros metu


Rita Sahatçiu Ora (30 m.) – albanų kilmės britų atlikėja ir aktorė, gimusi Jugoslavijoje. Savo karjerą pradėjo 2007 m., grodama įvairiuose muzikiniuose renginiuose Londone. 2009 m. dalyvavo Eurovizijos dainų konkurso atrankoje, tačiau neilgai trukus pasitraukė iš konkurso.


Rita Ora
Rita Ora
Vida Press


Natalie Portman renginio metu Los Andžele


Natalie Portman (40 m.) – aktorė, turinti dvigubą Amerikos ir Izraelio pilietybę. Jos pirmasis vaidmuo buvo 1994 metų veiksmo trileryje „Léon: The Professional“, kuriame vaidino kartu su Jan Reno. Vėliau ji buvo pakviesta vaidinti Padmé Amidala „Žvaigždžių Karų“ priešistorės trilogijoje.


Natalie Portman
Natalie Portman
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. 


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Lovi Poe kino premjeros metu


Lourdes Virginia Moran Poe (33 m.), geriau žinoma kaip Lovi Poe, yra filipiniečių aktorė, modelis ir atlikėja. Ji yra veiksmo filmų žvaigždės Fernando Poe jaunesniojo dukra. L. Poe yra žinoma dėl vaidmens dviejuose populiariuose GMA draminiuose serialuose: „Bakekang“ kaip Kristal ir „Mrs. Real“ kaip Shiela. 


Lovi Poe
Lovi Poe
Vida Press


Sian Welby renginio metu Londone


Siân Welby (35 m.) yra anglų televizijos laidų vedėja ir radijo laidų vedėja, labiausiai žinoma dėl savo darbo su „Channel 5“, BBC, ITV ir „Channel 4“. S. Welby anksčiau kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį nuo 7 iki 10 val. rengė savo nacionalinę radijo laidą „Heart“.


Sian Welby
Sian Welby
Vida Press


Natalya kino premjeros metu


Natalie Katherine Neidhart-Wilson yra profesionali Kanados ir Amerikos imtynininkė ir apžvalgininkė. Šiuo metu ji yra pasirašiusi sutartį su WWE, kur filmuojasi po „SmackDown“ prekės ženklu, o jos slapyvardis - Natalya.


Natalya
Natalya
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Global Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Rachael Kirconnell renginio metu


Rachael Kirkconnell (25 m.) yra Amerikos televizijos asmenybė, geriausiai žinoma kaip 25-ojo „Viengungio“ sezono nugalėtoja. 


Rachael Kirconnell
Rachael Kirconnell
Vida Press


Camila Sepulveda kino premjeros metu


Camila Sepulveda
Camila Sepulveda
Vida Press


Bailey Spinn kino premjeros metu


Bailey Spinn
Bailey Spinn
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis