Belaidės ausinės moderniai moteriai: „Huawei FreeBuds Pro“ apžvalga

Šiuolaikinės moters gyvenimo ritmas pasižymi intensyvumu ir itin sparčiai besikeičiančiomis gyvenimo aplinkybėmis. Nuolatinis bėgimas, skubėjimas, balansavimas tarp darbo ir asmeninio gyvenimo yra kasdienis mūsų gyvenimo iššūkis, todėl verta atminti, jog dienos pabaigoje svarbu pailsėti ir atgauti jėgas. Mėgstamos muzikos ar tinklalaidės klausimas vaikštinėjant jaukiame parke ar vingiuotais miško takeliais yra puikus atsipalaidavimo būdas. 

Šias patirtis sustiprina išmaniosios ausinės, užtikrinančios efektingą garsą ir patogų naudojimą. Todėl ne veltui belaidės išmaniosios ausinės užkariavo daugelio simpatijas ir tapo nepakeičiamomis buities pagalbininkėmis. Tokios pat yra ir naujosios „Huawei FreeBuds Pro 2“ ausinės, kurios suteikia individualią muzikos klausymosi patirtį, yra stilingos bei funkcionalios.


„Huawei FreeBuds Pro“
„Huawei FreeBuds Pro“
Partnerio archyvas


Pamirškite triukšmą ir įvertinkite tylą


Kalbant apie svarbiausius išmaniųjų ausinių bruožus – dažniausiai atkreipiamas dėmesys į garso kokybės rodiklius. Tad, kokiomis charakteristikomis pasižymi naujosios „Huawei“ ausinės?


„FreeBuds Pro 2“ išmaniosiose ausinėse integruoti modernūs garsiakalbiai, skirti perteikti žemus ir aukštus dažnius. Žemieji dažniai gali pasiekti 14 Hz dažnį, o aukštieji – iki 48 kHz, todėl kiekviena daina skambės kokybiškai ir originaliai. Be to, ausinėse įdiegtas adaptyvusis ekvalaizeris automatiškai pakoreguos garsą pagal ausinių prigludimą prie ausies kanalo, todėl mėgausitės individualizuota klausymosi patirtimi.


„Huawei FreeBuds Pro“
„Huawei FreeBuds Pro“
Partnerio archyvas


Kita itin svarbi funkcija – tai triukšmo slopinimas. Galbūt teko atsidurti situacijoje, kai skambučio metu aplinkos triukšmas buvo toks garsus, jog teko nejučia pakelti balsą? Nuo šiol ši problema jau nebeaktuali, nes trys „FreeBuds Pro 2“ mikrofonai ir balso atspaudo jutiklis fiksuoja ir atskiria aplinkos triukšmą nuo jūsų balso. Taip triukšmas yra pašalinamas, o pašnekovas girdi tik jūsų žodžius. Tad net jei esate triukšmingoje aplinkoje, pavyzdžiui, sausakimšame bare, autobuse ar vėjuotoje lauko vietovėje, vis tiek galite drąsiai skambinti ir kalbėti su draugėmis ar artimaisiais.


Visiems žinoma, kad tyla skatina kūrybiškumą ir geriausias idėjas, leisiančias sužibėti profesiniame ir asmeniniame gyvenime. Ši išmaniųjų ausinių savybė padės suvaldyti aplinkinį triukšmą ir mėgautis mėgstamais garsais bet kokių aplinkybių metu.


Stilingos ir patogios ausinės – kiekvienai gyvenimo situacijai


Išmaniosios ausinės yra svarbus aksesuaras, pastebimas taip pat dažnai kaip auskarai ar kaklo vėrinys. Todėl svarbu, kad prietaisas, kuris taps vienu svarbiausiu jūsų aksesuaru, išlaikytų aukštą stiliaus kartelę. Be to, būtų lengvas ir patogus naudoti. 


„Huawei FreeBuds Pro“
„Huawei FreeBuds Pro“
Partnerio archyvas


Dėl to ausines galite rinktis iš trijų modernistinių spalvų: sidabro, keramikinės baltos ir sidabro mėlynos. Solidžias spalvas papildo ir subtili ausinių forma, o į vidų nukreiptas ausinių mikrofonas glaudžiai priglunda prie ausies kanalo, todėl jas patogu nešioti. „FreeBuds Pro 2“ belaidės ausinės yra itin lengvos ir sveria tiek pat kiek moneta – tik 5,9 gramus.


Komfortabilumo jausmą sustiprina ir tai, jog išmaniosiose ausinėse yra integruotas išmanus valdymas. Perbraukiant, paspaudžiant arba suimant ausines galima padidinti ar sumažinti garsą, priimti skambučius arba įjungti sekančią, taip pat ir ankstesnę dainą. Keliais paprastais paspaudimais valdote svarbiausias ausinių funkcijas, todėl galite nesirūpinti dažnu žvilgčiojimu į rankinuke esantį išmanųjį telefoną tam, kad perjungtumėte mėgstamą dainą. 

Užsakymo nr.: PT_75086

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis