Šios dienos stilingiausieji (Kim Kardashian, Brooklyn Beckham ir kt.)

Kim Kardashian Paryžiuje


Kim Kardashian
Kim Kardashian
Vida Press


Brooklyn Beckham su žmona Nicola Peltz medaus mėnesio metu Portofino


Brooklyn Joseph Beckham (23 m.) yra anglų modelis ir fotografas. Jis yra vyriausias buvusio anglų futbolininko Davido Beckhamo ir anglų dainininkės, tapusios mados dizainere Victoria Beckham, sūnus.


Nicola Anne Peltz (25 m.) yra amerikiečių aktorė, geriausiai žinoma dėl Bradley Martin vaidmens A&E draminiame seriale „Bates Motel“. 2014 m. ji vaidino Tessa Yeager filme „Transformeriai: išnykimo amžius“.


Brooklyn Beckham ir Nicola Peltz
Brooklyn Beckham ir Nicola Peltz
Vida Press


Emily Ratajkowski Niujorke


Emily O'Hara Ratajkowski (29 m.) yra amerikiečių modelis ir aktorė. Gimusi Londone ir užaugusi San Diege, ji pirmą kartą buvo pastebėta, kai pasirodė ant 2012 m. kovo mėn. erotinio žurnalo „Treat!“ Viršelio. Po to ji buvo pakviesta filmuotis dviejuose vaizdo klipuose - Robino Thicke „Blurred Lines“ ir „Maroon 5“ „Love Somebody“. Šiuo metu E. Ratajkowski yra ištekėjusi už Sebastian Bear-McClard, jiedu neseniai susilaukė vaikelio.


Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press


Helena Christensen Niujorke


Helena Christensen (53 m.) yra Danijos modelis ir fotografė. Ji yra buvęs „Victoria's Secret“ angelas, drabužių dizainerė ir grožio karalienė. H. Christensen taip pat buvo žurnalo „Nylon“ įkūrėja ir pirminė kūrybos direktorė, ji remia krūties vėžio organizacijų ir kitų filantropinių labdaros organizacijų finansavimą.


Helena Christensen
Helena Christensen
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Myleene Klass pakeliui į darbą „Smooth radio“


Myleene Angela Klass (43 m.) yra anglų dainininkė, laidų vedėja, muzikantė, modelis ir verslininkė. Ji buvo pop grupės „Hear'Say“ narė, o vėliau, 2003 ir 2007 m., išleido du solinius klasikinio krosoverio albumus.


Myleene Klass
Myleene Klass
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Global Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Joy Corrigan Malibu


Joy Corrigan
Joy Corrigan
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis