Šios dienos stilingiausieji (Selena Gomez, Bear Grylls ir kt.)

Bear Grylls su žmona Shara


Edward Michael Grylls (48 m.) yra britų avantiūristas, rašytojas ir televizijos žvaigždė. Geriausiai žinomas dėl savo dokumentinių laidų „Born Survivor“ ir „Man vs. Wild“. Jis taip pat yra vienas iš jauniausių britų, kurie įkopė į Everesto kalną. Bear Grylls tai padarė būdamas 23 metų. 


Bear Grylls
Bear Grylls
Vida Press


Selena Gomez Niujorke


Selena Marie Gomes (29 m.) – amerikiečių aktorė, popmuzikos atlikėja. Išpopuliarėjo įgarsindama Alex Russo, „Emmy“ apdovanojimą gavusiame „Disney“ kanalo seriale „Vaverlio burtininkai“. Vėliau pradėjo vaidinti pati.


Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Global Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Myleene Klass pakeliui į darbą „Smooth radio“


Myleene Angela Klass (43 m.) yra anglų dainininkė, laidų vedėja, muzikantė, modelis ir verslininkė. Ji buvo pop grupės „Hear'Say“ narė, o vėliau, 2003 ir 2007 m., išleido du solinius klasikinio krosoverio albumus.


Myleene Klass
Myleene Klass
Vida Press


Tessa Thompson Niujorke


Tessa Lynne Thompson (38 m.) yra amerikiečių aktorė ir dainininkė. Savo profesionalią aktorės karjerą ji pradėjo Los Andželo moterų Šekspyro bendruomenėje, kai studijavo Santa Monikos koledže. Ji vaidino spektakliuose „Audra“ ir „Romeo ir Džuljeta“, pastarasis pelnė jai NAACP teatro apdovanojimo nominaciją.


Tessa Thompson
Tessa Thompson
Vida Press


Emna Sellimi Paryžiuje


Emna Sellimi
Emna Sellimi
Vida Press


DJ Georgia Sinclair Niujorke


DJ Georgia Sinclair
DJ Georgia Sinclair
Vida Press


Elizabeth Olsen Niujorke


Elizabeth Chase Olsen (32 m.) yra amerikiečių aktorė. Sherman Oaks mieste, Kalifornijoje, gimusi E. Olsen pradėjo vaidinti būdama vos ketverių. 


Elizabeth Olsen
Elizabeth Olsen
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis