Šios dienos stilingiausieji (Chiara Ferragni, Bella Hadid ir kt.)

Chiara Ferragni atostogauja Marabeloje


Chiara Ferragni (33 m.) yra italų verslininkė, mados tinklaraštininkė, influencerė ir dizainerė, bendradarbiavusi su mados ir grožio prekės ženklais per savo tinklaraštį „The Blonde Salad“. 2017 m. rugsėjo mėn. Ch. Ferragni užėmė pirmąją vietą „Forbes“ „Top Fashion Influencers“ sąraše.


Chiara Ferragni
Chiara Ferragni
Vida Press


Bella Hadid Niujorke


Isabella Khair Hadid (24 m.) – garsiosios Gigi Hadid sesuo, amerikiečių modelis. 2016 m. „Models.com“ ją išrinko „Metų modeliu“.


Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press


Kristen Bell Niujorke


Kristen Anne Bell (41 m.) yra amerikiečių aktorė. Profesionalią aktorės karjerą ji pradėjo vaidindama scenoje, lankydama Niujorko universiteto Tischo menų mokyklą. 2001 m. ji debiutavo Brodvėjuje kaip Becky Thatcher komedijiniame miuzikle „Tomo Sojerio nuotykiai“, o kitais metais pasirodė „The Crucible“.


Kristen Bell
Kristen Bell
Vida Press


Vogue Williams pakeliui į darbą


Vogue Williams Braves (36 m.) - „Heart Radio“ laidų vedėja. Ji yra airių modelis ir žiniasklaidos asmenybė, žinoma kaip dalyvavusi „Šokiai su žvaigždėmis“ ir „Išlipimas“ bei laimėjusi 2015 metų realybės šou sezone „Bear Grylls: Mission Survive“.


Vogue Williams
Vogue Williams
Via Press nuotr.


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Global Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Nėščia Nicky Hilton Niujorke


Nicholai Olivia Rothschild (38 m.) yra Amerikos verslininkė, nuomonės formuotoja, modelis ir mados dizainerė. Ji gimė įtakingoje Hilton šeimoje, o Rotšildų šeimos nare tapo per santuoką su Jamesu Rothschildu, Viktoro Rothschildo anūku, 3-iuoju baronu Rothschild.


Nicky Hilton
Nicky Hilton
Vida Press


Gigi Hadid Niujorke


Jelena Noura Hadid (26 m.) yra amerikiečių modelis. 2014 m. lapkritį ji debiutavo „Models.com“ 50 geriausių modelių reitinge. 2016 metais Britų mados taryba ją išrinko tarptautiniu metų modeliu. Per ketverius metus G. Hadid trisdešimt penkis kartus pasirodė ant tarptautinių „Vogue“ žurnalų viršelių.


Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press


Miranda Cosgrove Londone


Miranda Taylor Cosgrove (29 m.) – amerikiečių aktorė, dainininkė ir dainų autorė, geriausiai žinoma iš serialo „iCarly“.


Miranda Cosgrove
Miranda Cosgrove
Vida Press


Dixie D'Amelio Vakarų Holivude


Dixie Jane D'Amelio (20 m.) yra amerikiečių dainininkė ir socialinių tinklų asmenybė, žinoma dėl savo vaizdo įrašų socialinės žiniasklaidos platformoje „TikTok“. Dixie yra D'Amelio vyriausia sesuo. Ji gimė Norwalk mieste, Konektikuto valstijoje. 2020 m. ji vaidino „YouTube“ žiniatinklio seriale „Attaway General“.


Dixie D'Amelio
Dixie D'Amelio
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis