Sultanitai – margi kaip moterys – skirtingoje šviesoje žiba skirtingomis spalvomis

„Netgi kai situacijoje, atrodo, nėra daugiau nei vienos išeities, visada yra daugiau nei vienas kampas ir viena prizmė, pro kuriuos gali žvelgti į tą pačią padėtį“Skirtingi matymo kampai suteikia skirtingas perspektyvas. Nors tai ir skamba gana filosofiškai, šis pasakymas turi ir labai praktišką, apčiuopiamą pavyzdį. Tai pusbrangiai akmenys – sultanitai. Jie būna skirtingų spalvų, priklausomai nuo to, kokiu kampu į juos žvelgiame. Tai puikiai simbolizuoja, o kartu primena gyvenimo išmintį, kad kartais, ypač kai neišeina pakeisti situacijos, galima į ją tiesiog pabandyti pažvelgti kitu kampu, pro skirtingą prizmę. Netgi priimant gyvenime sprendimą – nuo paprasčiausio iki svarbiausio ir sudėtingiausio – visada rekomenduojama kritiškai įvertinti situaciją. O juk pasakymas „kritiškai įvertinti“ iš tiesų reiškia įvertinti situaciją, pažvelgiant į aplinkybes iš skirtingų pusių, nes dažniausiai vienadimensis vaizdas nesuteikia pakankamo aiškumo ir dėl to gali būti apgaulingas.


Kaip ir įvairialypė sultanitų prigimtis, taip ir savybės, kurių šių akmenų turėtojams jie suteikia, dažnai yra dvilypės. Pavyzdžiui, suteikia energijos pliūpsnį arba padeda energiją malšinti, priklausomai nuo aplinkybių, ar tuo metu žmogui reikia daugiau energijos ar kaip tik matyti jos perviršis, kurį dera slopinti, kad neišprovokuotų nepageidaujamų pasekmių. Sultanitai stimuliuoja smegenis bei atmintį, taigi dažnai rekomenduojami ir tiems, kurie mokosi ar dirba darbą, reikalaujantį įsiminti bei apdoroti didelį informacijos srautą, ir tiems, kurie jaučia, jog silpnėja atmintis. Šie pusbrangiai akmenys ne tik stimuliuoja smegenis, bet ir ramina tiek jas, tiek mūsų mintis. Gyvenant nežinios ir streso kupiname pasaulyje, sultanitai rekomenduojami visiems, kurie siekia atsikratyti persekiojančios vidinės baimės, jaustis lengviau ir stabiliau.


Kaip ir mentaliai, taip ir fiziškai, tikima, sultanitai daro teigiamą įtaką: gydo, gerina ir palaiko smegenų veiklą, nervų sistemą. Pusiau juokaujant, galima netgi teigti, jog šie akmenys, vienur kažką atiduodami, kitur prideda – išlaisvindami nuo streso, pakeičia jį arba tiesiog suteikia papildomos mąstymo ir atminties galios. Taip pat suteikia džiaugsmo. Dėl šio ir kitų naudingų aspektų pastaruoju metu tarp žvaigždžių ir garsių sportininkų vis labiau populiarėja kaip sėkmės talismanas. Kaip tikima, šie akmenys net gydo žmogiškąją meilę. Jei įprastais atvejais dauguma brangiųjų ir pusbrangių akmenų siejami su viena ar daugiausiai pora čakrų, sultanitai asocijuojami su trečiosios akies, karūnos, širdies ir saulės rezginio čakromis, suvaldo itin aukštų bei intensyvių vibracijų energijas ir jas numalšina. O dėl kompleksiškos ir įvairialypės sultanitų kilmės su jais asocijuojamų čakrų eilė tikriausiai nė nestebina.


Sultanitai išpopuliarėjo, pradėjus juos naudoti juvelyrikoje dėl itin patrauklios turtingos spalvų gamos bei šių žaismo: žiūrint į vieną papuošalą, jis gali pasirodyti ir žalias, ir balsvas, ir rusvas ar netgi alyvinis, priklausomai nuo žiūros kampo ir šviesos kritimo. Tokius pat margus šie akmenys daro ir mūsų sapnus. Tikima, kad sultanitai yra puikus papuošalas tiems, kurie siekia praktikuoti samoningą sapnavimą (angl. lucid dreaming) bei išsiugdyti mistiškesnes empato savybes, nori geriau jausti ir tam tikra reikšme skaityti kitus žmones. Teigiama, kad, sultanitui palietus saulės rezginį, jis pripildo kūną auksinės šviesos. Tokia praktika rekomenduojama tiems, kurie siekia išlikti jaunatviški.


Mielos skaitytojos, kartu su velykinių margučių puošimu spalvomis pasipuoškite ir pačios. Tegul sultanitai jūsų papuošalų akutėse simbolizuoja įvairialypę jūsų prigimtį ir nuolat primena žvelgti į viską iš skirtingų perspektyvų. Tegul nežinios ir streso kupinu laikotarpiu jūsų viduje karaliauja ramybė, taika, šviesa, šaltas protas ir žmogiška meilė, o savo pavydžiu įkvėpkite ir kitus eiti šiuo keliu.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis