Šios dienos stilingiausieji (Kate Middleton, Marc Jacobs ir kt.)

Kate Middleton Londone


Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press


Marc Jacobs Niujorke


Marc Jacobs (58 m.) yra amerikiečių mados dizaineris. Jis yra pagrindinis nuosavo prekinio ženklo „Marc Jacobs“ (anksčiau ir „Marc by Jac Jacobs“) dizaineris.


Marc Jacobs
Marc Jacobs
Vida Press


Laura Dern Los Andžele


Laura Elizabeth Dern (55 m.) yra amerikiečių aktorė ir prodiuserė. Ji yra apdovanota daugybe apdovanojimų, įskaitant „Oskarą“, „Primetime Emmy“ apdovanojimą ir penkis „Auksinio gaublio“ apdovanojimus.


SKAITYKITE IŠSKIRTINĮ ŽURNALO "MOTERIS" INTERVIU SU LAURA DERN


Laura Dern
Laura Dern
Vida Press


Melissa McCarthy Niujorke


Melissa Ann McCarthy (51 m.) – amerikiečių aktorė, komikė, prodiuserė, scenaristė. Aktorei pasaulinę šlovę pelnė vaidmuo 2011 m. filme „Bridesmaids“. Aktorės vaidyba komedijoje buvo teigiamai įvertinta kritikų, filmas pelnė jai daugybę įvairių apdovanojimų ir nominacijų.


Melissa McCarthy
Melissa McCarthy
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. 


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Global Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Rosie Perez Niujorke


Rosa Perez (57 m.) yra amerikiečių aktorė, choreografė, šokėja ir aktyvistė. Jos proveržis įvyko suvaidinus Tiną filme „Daryk teisingai“, o po to – „Baltieji nemoka šokinėti“. R. Perez pasirodymas filme „Bebaimiai“, be kitų apdovanojimų, pelnė jai nominaciją „Oskaro“ apdovanojimui už geriausią antro plano aktorę.


Rosie Perez
Rosie Perez
Vida Press


Ariana Madix Los Andžele


Ariana Madix (36 m.) yra amerikiečių aktorė, televizijos asmenybė, modelis ir autorė. Ji yra „Bravo“ televizijos realybės šou „Vanderpump Rules“ narė.


Ariana Madix
Ariana Madix
Vida Press


Jenna Perusich Niujorke


Jenna Perusich
Jenna Perusich
Vida PressParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis