Šios dienos stilingiausieji (Kylie Minogue, Julia Fox ir kt.)

Kylie Minogue renginio metu


Kylie Ann Minogue (53 m.) – viena populiariausių Australijos dainininkių, dainų kūrėjų ir aktorių. Australė gimė Melburne, o nuo 1990-ųjų dirba ir kuria Jungtinėje Karalystėje. K. Minogue savo karjeros metu dažnai keisdavo muzikos ir aprangos stilius, yra vadinama „pop princese“.


Kylie Minogue
Kylie Minogue
Vida Press


Julia Fox Niujorke


Julia Fox (31 m.) yra italų kilmės amerikiečių aktorė, menininkė, modelis ir filmų kūrėja. Kaip aktorė ji žinoma dėl savo debiutinio vaidmens 2019 m. filme „Uncut Gems“, už kurį 2019 m. „Gotham“ apdovanojimuose buvo nominuota „Breakthrough Actor Award“ apdovanojimui. Visai neseniai ji išgarsėjo dėl santykių su reperiu ir buvusiu Kim Kardashian vyru Kanye West. Santykiai tetruko porą mėnesių.


Julia Fox
Julia Fox
Vida Press


Melissa McCarthy Niujorke


Melissa Ann McCarthy (51 m.) – amerikiečių aktorė, komikė, prodiuserė, scenaristė. Aktorei pasaulinę šlovę pelnė vaidmuo 2011 m. filme „Bridesmaids“. Aktorės vaidyba komedijoje buvo teigiamai įvertinta kritikų, filmas pelnė jai daugybę įvairių apdovanojimų ir nominacijų.


Melissa McCarthy
Melissa McCarthy
Vida Press


Padma Lakshmi su dukra Krishna Niujorke


Padma Parvati Lakshmi (51 m.) yra indų amerikiečių rašytoja, aktyvistė, modelis ir televizijos laidų vedėja. Nuo 2 sezono ji nuolat vedė maisto gaminimo varžybų laidą „Top Chef“. 2009 m. ir 2020 m. ji gavo „Primetime Emmy“ nominaciją kaip geriausia realybės šou vedėja.


Padma Lakshmi
Padma Lakshmi
Vida Press


Jennifer Lopez Los Andžele


Jennifer Lynn Lopez (52 m.) – JAV aktorė ir dainininkė, šokėja ir prodiuserė. Jos tėvai Guadalupe Rodríguez ir Davido Lopez kilę iš Puerto Riko.


Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. 


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Global Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Bella Hadid Niujorke


Isabella Khair Hadid (24 m.) – garsiosios Gigi Hadid sesuo, amerikiečių modelis. 2016 m. „Models.com“ ją išrinko „Metų modeliu“.


Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press


Hailey Bieber Brukline


Hailey Rhode Bieber (25 m.) yra amerikiečių modelis bei nuomonės formuotoja. Jaunystėje Hailey svajojo apie baleto šokėjos karjerą, mokėsi šio meno, tačiau patyrė traumą. Ji ne sykį yra buvusi reklaminių „Guess“, „Ralph Lauren“ ir „Tommy Hilfiger“ fotosesijų veidu. Hailey yra Stephen Baldwin dukra ir Alec Baldwin dukterėčia, Justin Bieber žmona.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis