Šios dienos stilingiausieji (Brooklyn Beckham, Hailey Bieber ir kt.)

Brooklyn Beckham ir Nicola Peltz Niujorke


Brooklyn Joseph Beckham (23 m.) yra anglų modelis ir fotografas. Jis yra vyriausias buvusio anglų futbolininko Davido Beckhamo ir anglų dainininkės, tapusios mados dizainere Victoria Beckham, sūnus.


Nicola Anne Peltz (25 m.) yra amerikiečių aktorė, geriausiai žinoma dėl Bradley Martin vaidmens A&E draminiame seriale „Bates Motel“. 2014 m. ji vaidino Tessa Yeager filme „Transformeriai: išnykimo amžius“.


Brooklyn Beckham ir Nicola Peltz
Brooklyn Beckham ir Nicola Peltz
Vida Press


Hailey Bieber Niujorke


Hailey Rhode Bieber (25 m.) yra amerikiečių modelis bei nuomonės formuotoja. Jaunystėje Hailey svajojo apie baleto šokėjos karjerą, mokėsi šio meno, tačiau patyrė traumą. Ji ne sykį yra buvusi reklaminių „Guess“, „Ralph Lauren“ ir „Tommy Hilfiger“ fotosesijų veidu. Hailey yra Stephen Baldwin dukra ir Alec Baldwin dukterėčia, Justin Bieber žmona.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Diletta Leotta Milane


Giulia Diletta Leotta (29 m.) yra italų televizijos laidų vedėja iš Katanijos, Sicilijos. Šiuo metu D. Leotta veda „Serie A“ transliacijas, skirtas DAZN. Anksčiau ji vedė „Serie B“ žaidimus „Sky Sport“ su Gianluca Di Marzio ir Luca Marchegiani. 


Diletta Leotta
Diletta Leotta
Vida Press


Bella Hadid Niujorke


Isabella Khair Hadid (24 m.) – garsiosios Gigi Hadid sesuo, amerikiečių modelis. 2016 m. „Models.com“ ją išrinko „Metų modeliu“.


Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press


Lucy Hale Vakarų Holivude


Karen Lucille Hale (32 m.) yra amerikiečių aktorė ir dainininkė. Ji pirmą kartą išgarsėjo atlikusi Becca Sommers vaidmenį seriale „Bionic Woman“ ir Rose Baker vaidmenį seriale „Privileged“. 


Lucy Hale
Lucy Hale
Vida Press


Ashley Roberts renginio metu


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Blanca Blanco pastebėta fotosesijos metu Vašingtone


Blanca Blanco
Blanca Blanco
Vida Press


AJ Bunker Londone


AJ Bunker
AJ Bunker
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis