Šios dienos stilingiausieji (Bella Hadid, Julia Fox ir kt.)

Julia Fox Vakarų Holivude


Julia Fox (31 m.) yra italų kilmės amerikiečių aktorė, menininkė, modelis ir filmų kūrėja. Kaip aktorė ji žinoma dėl savo debiutinio vaidmens 2019 m. filme „Uncut Gems“, už kurį 2019 m. „Gotham“ apdovanojimuose buvo nominuota „Breakthrough Actor Award“ apdovanojimui. Visai neseniai ji išgarsėjo dėl santykių su reperiu ir buvusiu Kim Kardashian vyru Kanye West. Santykiai tetruko porą mėnesių.


Julia Fox
Julia Fox
Vida Press


Bella Hadid su drauge Niujorke


Isabella Khair Hadid (24 m.) – garsiosios Gigi Hadid sesuo, amerikiečių modelis. 2016 m. „Models.com“ ją išrinko „Metų modeliu“.


Bella Hadid (dešinėje)
Bella Hadid (dešinėje)
Vida Press


Eva Mendes Niujorke


Eva de la Caridad Méndez (47 m.), geriau žinoma kaip Eva Mendes, yra amerikiečių aktorė, modelis ir verslininkė. Aktorės karjera ji pradėjo 1990-ųjų pabaigoje. Vaidino tokiuose filmuose, kaip „Kukurūzų vaikai V: teroro laukai“ ir „Miesto legendos: galutinis pjūvis“.


Eva Mendes
Eva Mendes
Vida Press


Ashley Roberts kino premjeros metu


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Odessa Young kino premjeros metu


Odessa Young (24 m.) yra Australijos aktorė. Ji yra žinoma dėl savo vaidmenų 2015 m. vaidybiniuose filmuose „Looking for Grace“ ir „The Daughter“, iš kurių pastarasis pelnė jai AACTA apdovanojimą kaip geriausiai pagrindinio vaidmens aktorei.


Odessa Young
Odessa Young
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Myleene Klass kino premjeros metu


Myleene Angela Klass (43 m.) yra anglų dainininkė, laidų vedėja, muzikantė, modelis ir verslininkė. Ji buvo pop grupės „Hear'Say“ narė, o vėliau, 2003 ir 2007 m., išleido du solinius klasikinio krosoverio albumus. 


Myleene Klass
Myleene Klass
Vida Press


Nora Hennes kino premjeros metu


Nora Hennes
Nora Hennes
Vida Press


Victoria Brown Londone


Victoria Brown
Victoria Brown
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis