Šios dienos stilingiausieji (Carrie Underwood, Julia Fox ir kt.)

Julia Fox Vakarų Holivude


Julia Fox (31 m.) yra italų kilmės amerikiečių aktorė, menininkė, modelis ir filmų kūrėja. Kaip aktorė ji žinoma dėl savo debiutinio vaidmens 2019 m. filme „Uncut Gems“, už kurį 2019 m. „Gotham“ apdovanojimuose buvo nominuota „Breakthrough Actor Award“ apdovanojimui. Visai neseniai ji išgarsėjo dėl santykių su reperiu ir buvusiu Kim Kardashian vyru Kanye West. Santykiai tetruko porą mėnesių.


Julia Fox
Julia Fox
Vida Press


Carrie Underwood renfinio metu


Carrie Marie Underwood (39 m.) – amerikiečių kantri dainininkė, dainų autorė ir aktorė. Išgarsėjo 2005 m. laimėjusi muzikinį konkursą „American Idol“. Yra laimėjusi daugybę apdovanojimų, įskaitant septynis „Grammy“ bei septyniolika „Billboard“. 


Carrie Underwood
Carrie Underwood
Vida Press


Amanda Seyfried kino premjeros metu


Amanda Michelle Seyfried (36 m.) yra amerikiečių aktorė, dainininkė ir modelis. Ji yra apdovanota įvairiais apdovanojimais, įskaitant du „Satellite Awards“, „ShowWest“ apdovanojimus ir nominacijas „Oskarui“, „Screen Actors Guild Award“, „Critics' Choice Movie Award“ ir „Saturn“ apdovanojimui. 


Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
Vida Press


Rebecca Jarvis kino premjeros metu


Rebecca Ann Jarvis (40 m.) yra amerikiečių žurnalistė ir investicijų bankininkė. Ji yra „ABC News“ vyriausioji verslo, ekonomikos ir technologijų skilties korespondentė, „Real Biz“ vedėja, kūrėja ir vadovaujanti redaktorė kartu su Rebecca Jarvis bei podcast'ų „No Limits“ su Rebecca Jarvis ir „The Dropout“ vedėja.  


Rebecca Jarvis
Rebecca Jarvis
Vida Press


Danielle Bradbery renginio metu


Danielle Simone Bradbery (25 m.) yra amerikiečių dainininkė ir dainų autorė. 2013 m. ji laimėjo ketvirtąjį NBC laidos „The Voice“ sezoną ir tapo jauniausia atlikėja, laimėjusia konkursą. Nuo tada ji išleido du albumus ir kelis singlus, daugiausia dėmesio skiriant kantri, pop ir R&B muzikos stiliams.


Danielle Bradbery
Danielle Bradbery
Vida Press


Jane Torvill Londone


Jayne Torvill (64 m.) yra profesionali britų ledo šokėja. Su Christopheriu Deanu ji laimėjo aukso medalį 1984 m. Žiemos olimpinėse žaidynėse ir bronzos medalį 1994 m. Žiemos olimpinėse žaidynėse, tapdama viena vyriausių dailiojo čiuožimo olimpinių žaidynių medalininkių.


Jane Torvill
Jane Torvill
Vida Press


Kimberley Garner Londone


Kimberley Garner (31 m.) yra anglų maudymosi kostiumėlių dizainerė, televizijos asmenybė, modelis ir aktorė.


Kimberley Garner
Kimberley Garner
Vida Press


MacKenzie Porter renginio metu


MacKenzie Lea Porter (32 m.) yra Kanados kantri dainininkė, aktorė ir dainų autorė. Ji yra išleidusi vieną albumą, pavadinusi jį savo vardu, tris kartus užėmė pirmąsias Kanados kantri konkursų vietas su dainomis „About You“, „These Days“ ir „Seeing Other People“ ir pasirodė Dustino Lyncho „Country Airplay“ hite „Thinking 'Bout You“. 


MacKenzie Porter
MacKenzie Porter
Vida Press


Dar Zuzovsky kino premjeros metu


Dar Zuzovsky (31 m.) yra Izraelio aktorė ir modelis. Ji vaidino „Įkaituose“ ir „ Grožyje bei kepykloje“.


Dar Zuzovsky
Dar Zuzovsky
Vida Press


Stela Cole renginio metu Los Andžele


Stela Cole
Stela Cole
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis