Šios dienos stilingiausieji (Natalie Portman, Lady Gaga ir kt.)

Lady Gaga Niujorke


Lady Gaga (35 m.) – JAV dainininkė, dainų autorė, prodiuserė, aktorė, verslininkė, filantropė ir aktyvistė. Lady Gaga išgarsėjo 2008 m. milžiniškais tarptautiniais hitais tapusiomis elektroninės šokių muzikos dainomis „Just Dance“, „Poker Face“ ir debiutiniu albumu „The Fame“. 2018 m. ji nusifilmavo ir užkariavo didžiuosius ekranus, atlikdama pagrindinį vaidmenį kino juostoje „A Star Is Born“


Lady Gaga
Lady Gaga
Vida Press


Natalie Portman renginio metu Los Andžele


Natalie Portman (40 m.) – aktorė, turinti dvigubą Amerikos ir Izraelio pilietybę. Jos pirmasis vaidmuo buvo 1994 metų veiksmo trileryje „Léon: The Professional“, kuriame vaidino kartu su Jan Reno. Vėliau ji buvo pakviesta vaidinti Padmé Amidala „Žvaigždžių Karų“ priešistorės trilogijoje.


Natalie Portman
Natalie Portman
Vida Press


Marcia Cross renginio metu Berlyne


Marsija Kros (59 m.) yra amerikiečių kino ir televizijos aktorė, „Emmy“ ir „Auksinio Gaublio“ apdovanojimų laureatė. Geriausiai žinoma iš ABC televizijos serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“.


Marcia Cross
Marcia Cross
Vida Press


Emily Ratajkowski Niujorke


Emily O'Hara Ratajkowski (29 m.) yra amerikiečių modelis ir aktorė. Gimusi Londone ir užaugusi San Diege, ji pirmą kartą buvo pastebėta, kai pasirodė ant 2012 m. kovo mėn. erotinio žurnalo „Treat!“ Viršelio. Po to ji buvo pakviesta filmuotis dviejuose vaizdo klipuose - Robino Thicke „Blurred Lines“ ir „Maroon 5“ „Love Somebody“. Šiuo metu E. Ratajkowski yra ištekėjusi už Sebastian Bear-McClard, jiedu neseniai susilaukė vaikelio.


Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Global Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. 


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Charlotte Hawkins skuba į laidos filmavimą


Charlotte Mary Hawkins (46 m.) yra Anglijos televizijos ir radijo laidų vedėja, žinių diktorė ir žurnalistė. Ch. Hawkins prisijungė prie ITV „Meridian Tonight“ 2003 m., o 2006 m. tapo „Sky“ ryto laidos „Sunrise“ vedėja.


Charlotte Hawkins
Charlotte Hawkins
Vida Press


Rita Ora Niujorke


Rita Sahatçiu Ora (30 m.) – albanų kilmės britų atlikėja ir aktorė, gimusi Jugoslavijoje. Savo karjerą pradėjo 2007 m., grodama įvairiuose muzikiniuose renginiuose Londone. 2009 m. dalyvavo Eurovizijos dainų konkurso atrankoje, tačiau neilgai trukus pasitraukė iš konkurso.


Rita Ora
Rita Ora
Vida Press


Amalie Gassmann Milane


Amalie Gassmann
Amalie Gassmann
Vida Press


Roos van Dorsten renginio metu Berlyne


Roos van Dorsten
Roos van Dorsten
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis