Šios dienos stilingiausieji (Kanye West, Jessie J ir kt.)

Kanye West ir Julia Fox atvyko į vakarėlį Vakarų Holivude


Kanye West (44 m.) – JAV muzikos prodiuseris bei atlikėjas. Atlikėjas yra pardavęs 140 mln. įrašų pasauliniu mastu ir yra pelnęs 22 „Grammy“ apdovanojimus. Jis taip pat vadovauja savo nuosavai įrašų kompanijai „GOOD Music“.


Julia Fox (31 m.) yra italų kilmės amerikiečių aktorė, menininkė, modelis ir filmų kūrėja. Kaip aktorė ji žinoma dėl savo debiutinio vaidmens 2019 m. filme „Uncut Gems“, už kurį 2019 m. „Gotham“ apdovanojimuose buvo nominuota „Breakthrough Actor Award“ apdovanojimui. 


Kanye West ir Julia Fox
Kanye West ir Julia Fox
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (50 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. 


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (40 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Jessie J renginyje Londone


Jessica Ellen Cornish (33 m.) – Jungtinės Karalystės dainininkė ir dainų autorė. Gimusi ir užaugusi Londone, ji studijavo „BRIT School“ prieš pasirašydama sutartį su „Gut Records“ ir pradėdama savo kaip dainų autorės karjerą su „Sony/ATV Music Publishing“, kur dirbo su tokiais atlikėjais kaip Chris Brown ir Miley Cyrus.


Jessie J
Jessie J
Vida Press


Nicky Hilton su dukrele Niujorke


Nicholai Olivia Rothschild (38 m.) yra Amerikos verslininkė, nuomonės formuotoja, modelis ir mados dizainerė. Ji gimė įtakingoje Hilton šeimoje, o Rotšildų šeimos nare tapo per santuoką su Jamesu Rothschildu, Viktoro Rothschildo anūku, 3-iuoju baronu Rothschild.


Nicky Hilton
Nicky Hilton
Vida Press


„Candy Ken“ Beverly Hilse


Jakob Kasimir Hellrigl (29 m.), žinomas kaip „Candy Ken“, yra austrų reperis, modelis, „TikTok“ socialinio tinklo žvaigždė ir menininkas. Reperio karjerą jis pradėjo 2014 m. Jis derina vyrišką išvaizdą su moteriška pop kultūra.


Candy Ken
Candy Ken
Vida Press


Eleanor Tomlinson renginyje Londone


Eleanor May Tomlinson (29 m.) yra anglų aktorė ir dainininkė. Ji pasirodė tokiuose filmuose kaip „Angusas“, „Thongs and Perfect Snogging“, „Jack the Giant Slayer“, „Colette“ ir „Love Wedding Repeat“. E. Tomlinson taip pat vaidino „BBC One“ seriale „Poldark“.


Eleanor Tomlinson
Eleanor Tomlinson
Vida Press


Abigail Cowen kino premjeroje


Abigail Cowen (23 m.) yra amerikiečių aktorė. Ji žinoma kaip vaidinusi Dorcas Night filmuose „Chilling Adventures of Sabrina“ ir „Bloom“ „Netflix“ tiesioginio veiksmo filme „Winx Club“ pavadinimu „Fate: The Winx Saga“.


Abigail Cowen
Abigail Cowen
Vida Press


Joslyn Davis kino premjeroje


Joslyn Davis (39 m.) yra buvusi eterio „ClevverTV“ vedėja ir prodiuserė. Dabar ji kartu su savo drauge Lily Marston filmuojasi „YouTube“ vaizdo įrašuose, kuriuos sukūrė „Shared Media“.


Joslyn Davis
Joslyn Davis
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis