Kokią išliekamąją vertę turi auksiniai žiedai?

Aukso juvelyriniai dirbiniai yra vieni labiausiai vertinamų, kurie visais laikais pasižymėjo savo išliekamąja verte. 

Daugeliu atveju tokie papuošalai, kaip auksinis žiedas, auskarai ar kaklo papuošalas, keliauja iš kartos į kartą arba bent jau perduodami vaikams ar anūkams.


Kaip kinta auksinių papuošalų vertė?


Žinoma, ne visi žiedai, kurie šiuo metu guli kaip senelių ar prosenelių palikimas, atitinka šių laikų mados ir dizaino tendencijas. Šiuo atveju išliekamoji vertė labiau vertinama ne materialiniu, o moraliniu aspektu, bet vis dėlto liūdina, kad ne visada tokie papuošalai yra nešiojami.


Tačiau pasitaiko labai daug atvejų, kuomet tėvų vaikams perduoti juvelyriniai dirbiniai juvelyro rankose atgimsta naujam gyvenimui. Taigi, bet kokiu atveju neigti aukso žiedų ar kitų papuošalų išliekamąją vertę būtų tiesiog neteisinga.

Be to, aukso kaina visuomet išlieka gana aukšta, o pirkti auksinius gaminius visuomet yra brangiau nei juos parduoti. Būtent dėl šių priežasčių verta investuoti į juvelyrinius dirbinius, kadangi įsigytas auksinis žiedas ir po 20-50 metų išliks tos pačios vertės.


Papuošalai vaikams – puiki dovana krikštynų, komunijos ar gimimo dienos proga


Ypatingomis progomis reikėtų dovanoti ypatingas, išliekamąja verte pasižyminčias dovanas. Ir šiuo atveju, nepriklausomai nuo vaiko amžiaus, auksinis žiedas ar kitas papuošalas yra puiki ir labai prasminga dovana.


Ne paslaptis, kad gavus kokį nors seną ir nebe labai madingą močiutės žiedą, apsidžiaugiame ne visada. Todėl norint, kad tai nebūtų tik stalčiuje gulintis sentimentalus prisiminimas, pirkdami vaikams juvelyrinius dirbinius, atsakingai parinkite jo dizainą. Atminkite, kad minimalizmas ir klasika niekuomet neišeina iš mados ir toks dizainas mažai kinta laiko perspektyvoje. Tokia dovana niekuomet neatrodys pasenusi ar nemadinga, o vaikams užaugus ji ir toliau galės džiuginti keliaudama per ateities kartas.


Norėdami dar labiau įprasminti tokią dovaną ir sulig kiekviena karta padidinti išliekamąją jos vertę, perduodami vaikams žiedą į jį inkrustuokite kokį nors brangakmenį. Taip žiedas ne tik keliaus iš kartos į kartą, tačiau jame bus galima matyti, kiek kartų jį jau turėjo. 

Užsakymo nr.: PT_71639

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis