Šios dienos stilingiausieji (Kylie Minogue, Lily Collins ir kt.)

Stella Maxwell renginio metu 


Stella Maynes Maxwell (31 m.) yra Belgijoje gimusi Šiaurės Airijos ir Naujosios Zelandijos modelis, geriausiai žinoma dėl savo darbo su „Victoria's Secret“ ir aktyvi LGBT bendruomenės narė. Ji tapo „Victoria's Secret“ angelu 2015 metais, taip pat yra kosmetikos prekės ženklo „Max Factor“ veidas.


Stella Maxwell
Stella Maxwell
Vida Press


Kendall Jenner Los Andžele


Kendall Nicole Jenner (25 m.) - JAV modelis, nuomonės formuotoja. Išgarsėjo filmuodamasi garsiame realybės šou „Keeping Up With Kardashians“. Modelio karjerą pradėjo būdama 14 metų.


Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press


Kylie Minogue renginio metu


Kylie Ann Minogue (53 m.) – viena populiariausių Australijos dainininkių, dainų kūrėjų ir aktorių. Australė gimė Melburne, o nuo 1990-ųjų dirba ir kuria Jungtinėje Karalystėje. K. Minogue savo karjeros metu dažnai keisdavo muzikos ir aprangos stilius, yra vadinama „pop princese“. 


Kylie Minogue
Kylie Minogue
Vida Press


Sarah Paulson renginio metu


Sarah Catherina Paulson (47 m.) – JAV aktorė, išgarsėjusi Elen Dolan vaidmeniu filme „Dvasia“. 2017 m. žurnalas „Time“ ją išrinko į 100 įtakingiausių pasaulio aktorių sąrašą. Sarah Paulson prisipažino esanti homoseksuali. 2004 m. buvo susižadėjusi su aktore Cherry Jones, bet 2009 m. išsiskyrė. Dabar draugauja su aktore Holland Taylor. 


Sarah Paulson
Sarah Paulson
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (40 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Lily Collins laidos filmavime


Lili Collins (32 m.) yra britų-amerikiečių kilmės aktorė ir modelis. Geriausiai žinoma dėl savo vaidmenų filmuose „Nematoma pusė“ ir „Veidrodėli, veidrodėli… Snieguolės istorija“ bei „Emilė Paryžiuje“.


Lily Collins
Lily Collins
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (50 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press

Tatiana Korsakova renginio metu


Tatiana Korsakova
Tatiana Korsakova
Vida Press


Yana Matkivski Floridoje


Yana Matkivski
Yana Matkivski
Vida Press


Caroline Issa renginio metu


Caroline Issa
Caroline Issa
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis