Šios dienos stilingiausieji (Eva Longoria, Miley Cyrus ir kt.)

Eva Longoria Beverli Hilse


Eva Jacqueline Longoria (46 m.) – JAV televizijos ir kino aktorė. Ji geriausiai žinoma kaip ABC serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ aktorė.


Eva Longoria
Eva Longoria
Vida Press


Miley Cyrus Majamyje


Miley Ray Cyrus – JAV dainininkė ir aktorė. Karjerą pradėjo nuo 12 metų vaidindama „Disney“ kanale. Labiausiai išpopuliarėjo dėl atliekamo pagrindinio vaidmens seriale „Hana Montana“, vėliau tapo tarptautine popmuzikos žvaigžde.


Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press


Bella Hadid Niujorke


Isabella Khair Hadid (24 m.) – garsiosios Gigi Hadid sesuo, amerikiečių modelis. 2016 m. „Models.com“ ją išrinko „Metų modeliu“.


Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press


Thylane Blondeau su sužadėtiniu Benjamin Attal Majamyje


Thylane Léna-Rose Loubry Blondeau yra prancūzų modelis. „Blondeau“ modeliauti pradėjo labai jauname amžiuje, o 2007 m. ji buvo pavadinta „Gražiausia mergina pasaulyje“. Ji modeliavo daugeliui dizainerių ir prekinių ženklų, įskaitant „Dolce & Gabbana“, „L'Oréal“ ir „Versace“.


Thylane Blondeau ir Benjamin Attal
Thylane Blondeau ir Benjamin Attal
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (50 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (40 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Nicole Zefanya apdovanojimų metu


Nicole Zefanya (22 m.), profesionaliai žinoma kaip NIKI, yra Indonezijos dainininkė, dainų autorė ir įrašų prodiuserė. Šiuo metu ji įsikūrusi JAV ir pasirašė sutartį su įrašų kompanija „88rising“.


Nicole Zefanya
Nicole Zefanya
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis