Stiliaus kūrimo patarimai. Patirtimi dalijasi stilistė Agnė

Atrodyti puikiai šiais laikais tikrai gali kiekvienas ir kiekviena. Ir tam net nereikia daug pinigų, kadangi internete drabužiai kainuoja tikrai gana pigiai, akcijų metu galima sumokėti dar mažiau. Svarbiausia taisyklė yra tinkamai derinti drabužius, o štai čia jau yra mokslas, kuris yra įkandamas ne kiekvienam.

Apie drabužių derinimo niuansus ir kodėl verta rūbus pirkti internetu – kalbamės su stiliste Agne.


Koks yra Jūsų charakteris?


Kai kuriems žmonėms atrodo, kad jie kasdien intuityviai renkasi drabužius. Taip, dalinai taip yra, tačiau tas intuityvumas ateina iš kiekvieno mūsų, kadangi dažniausiai ir perkame tokius rūbus, kurie mums kelia geras emocijas. Ne veltui rinkoje siūlomi rūbai moterims internetu yra tokie įvairūs. Plati pasiūla suteikia galimybę kiekvienai kurti tokį stilių, kuris jai arčiausiai širdies.


„Geriau suprasdama save moteris gali kur kas paprasčiau perteikti savo charakterį per drabužius. Tik tokiu atveju svarbiausia ne tik suprasti savo poreikius, tačiau ir gebėti tuos drabužius derinti. Jeigu pačiai suderinti labai sunku – siūlome remtis internete esančiais pavyzdžiais, kurie dažnai pateikiami kartu su nuorodomis – kur galima įsigyti tam tikrus drabužius. Viskas – paprasta ir patogu“,- pasakoja Agnė.


Atrodyti puikiai kasdien


Renkantis drabužius reikia nepamiršti, kad verti dėmesio ne tik tie, kurie reikalingi oficialių išėjimų į miestą metų, tačiau ir tiems, kurie dėvimi namuose, net ir tie, kurie skirti miegui. Pavyzdžiui, skoninga miegui skirta apranga yra https://www.miestomada.lt/50-pizamos-komplektai. Jie leis Jums visą parą atrodyti puikiai, o tai dažniausiai yra kiekvieno stilingo žmogaus taisyklė.


„Kai kurie daug dėmesio skiria aprangai, kurie skirta išėjimams. Tačiau juk norisi jaustis gerai kasdien, ar ne? Net ir tuomet, kai esate namuose. Namams skirti drabužiai dažnai yra pigesni, paprastesni, tačiau net ir juos rinktis, siūlome kuo atsakingiau“,- pasakoja Agnė.


Aksesuarų derinimas


Svarbu ne tik drabužiai, kurie padeda išgauti aprangos visumą, tačiau taip pat ir aksesuarai, kurie dažnai vadinami smulkmenomis, tačiau būtent jos – užbaigia tą visumą. „Galite dėvėti net ir pilkus beformius drabužius, tačiau bus tinkamai aksesuarai pavyks kur kas gražiau atrodyti, tad juos dėvėti – verta. net ir kasdien. O gal ir ypač kasdien, kai tingisi kurti stilių, tačiau aksesuarų pagalba galima atrodyti nuostabiai“,- pataria stilistė.


O kaip dėl avalynės?


Gera ir deranti avalynė yra tarsi bendro stiliaus išbaigimo garantija. Ji yra labai svarbi. Tačiau nepamirškite, kad ji ne visada savo spalva arba audinio tekstūra turi tikri prie drabužių.


Priešingai – batai gali atrodyti kardinaliai kitaip, jie gali būti išraiškingas akcentas, kuris visumoje, atrodo, nedera, tačiau būtent tai ir kuria stilių. „Reikia nebijoti būti drąsiems. Tai – išlaisvina“,- atvirauja Agnė.


Gera kasdien atrodyti puikiai, nes tai dažniausiai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Galiausiai, juk kiekviena diena yra ypatinga, tad reikia tuo pasinaudoti. Laikas sau – puošimasis, tai meditacija, kurios yra vertas kiekvienas ir kiekviena. O ar Jums tai teikia laimę?

Užsakymo nr.: PT_71408

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis