Šios dienos stilingiausieji (Rita Ora, Chiara Ferragni ir kt.)

Sofia Vergara Beverli Hilse


Sofija Margarita Vergara (49 m.) – kolumbiečių kilmės Holivudo aktorė, modelis ir laidų vedėja. Daugiausia uždirbanti televizijos aktorė pasaulyje. Geriausia žinoma iš amerikiečių situacijų komedijos „Modern Family“, kurioje atlieka vieną iš pagrindinių vaidmenų.


Sofia Vergara
Sofia Vergara
Vida Press


Rita Ora Sidnėjuje


Rita Sahatçiu Ora (30 m.) – albanų kilmės britų atlikėja ir aktorė, gimusi Jugoslavijoje. Savo karjerą pradėjo 2007 m., grodama įvairiuose muzikiniuose renginiuose Londone. 2009 m. dalyvavo Eurovizijos dainų konkurso atrankoje, tačiau neilgai trukus pasitraukė iš konkurso.


Rita Ora
Rita Ora
Vida Press


Chiara Ferragni Milane


Chiara Ferragni (33 m.) yra italų verslininkė, mados tinklaraštininkė, influencerė ir dizainerė, bendradarbiavusi su mados ir grožio prekės ženklais per savo tinklaraštį „The Blonde Salad“. 2017 m. rugsėjo mėn. Ch. Ferragni užėmė pirmąją vietą „Forbes“ „Top Fashion Influencers“ sąraše.


Chiara Ferragni
Chiara Ferragni
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (50 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (40 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Anna Williamson pakeliui į laidos filmavimą


Anna Williamson (40 m.) yra anglų televizijos laidų vedėja. Ji yra žinoma kaip buvusi vaikų programų „Gelbėjimo robotai Toonattik“ ir „Veiksmo stotys“ bendraautorė. 2019 m. A. Williamson pradėjo pažinčių ekspertės - meilės guru vaidmenį „E4“ kanalo pažinčių realybės šou „Celebs Go Dating“.


Anna Williamson
Anna Williamson
Vida Press


Kelly Brook pakeliui į „Global Stusios“


Kelly Ann Parsons (41 m.), geriau žinoma kaip Kelly Brook, yra anglų modelis, aktorė ir žiniasklaidos asmenybė. JAV ji ir gerai žinoma dėl vaidmens NBC seriale „One Big Happy“.


Kelly Brook
Kelly Brook
Vida Press


Jenni Falconer pakeliui į „Smooth Radio“


Jenni Falconer (45 m.) yra Škotijos radijo ir televizijos laidų vedėja. Ji reguliariai pasirodo „ITV“ kanalo laidoje „Šis rytas“ kaip nuolatinė kelionių reporterė ir nuolatinė „BBC One“ nacionalinių loterijų vedėja.


Jenni Falconer
Jenni Falconer
Vida Press


Natasha Graziano Santa Monikoje


Natasha Graziano
Natasha Graziano
Vida Press


Llillie Haynes Mančesteryje


Llillie Haynes
Llillie Haynes
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis