Svajones pildantis deimantų švytėjimas


„Švytėk ryškiai lyg deimantai“ (angl. Shine bright like a diamond), – dainuoja viena charizmatiškiausių pasaulio atlikėjų Rihanna. Tai ne tik gražūs žodžiai ir vizija: tikima, jog deimantai ne tik patys žėri, bet ir jais pasidabinusioms moterims suteikia daugiau švytėjimo, netgi vidinio. Dėl šios priežasties apie deimantus dar sakoma, kad jie stiprina vidinę energiją. 2020-iesiems jau beužveriant duris, o 2021-iesiems jau tuoj minsiant per slenkstį, puikus metas pasidomėti ir gebėjimu švytėti savo vidumi, kaip šią savybę puoselėti, dar labiau spinduliuoti laimę, pilnatvę, meilę bei teigiamą energiją ir ateinančiais metais. Kokia gi didesnė gyvenimo prabanga begali būti už mūsų pačių energiją? Kas gali saugoti ir kurstyti vidinę ugnį bei skleisti pačias maloniausias vibracijas aplink?


Laikoma, jog deimantai – grynumo simbolis, o jų žėrėjimas sujungia gyvenimus į vieną. Kur deimantai, ten meilė ir aiškumas, nes jie tarsi įsipareigojimo, ištikimybės išraiška suteikia daugiau tikėjimo ir pasitikėjimo. Viena įdomiausių ir galingiausių deimantų savybių – dauginimosi, gausinimo skatinimas. Teigiama, kad šie brangakmeniai susiję su norų, siekių pildymusi, ir tai gali vykti net intensyviau, nei mes įsivaizduotume. Deimantai pasižymi tvirtumu, o šią savybę perduoda ir jų turėtojams, verčia juos bebaimiais ir nenugalimais kovotojais. Jie ne tik malšina emocinį skausmą, nerimą, bet ir yra susiję su nauja ko nors pradžia. Deimantai stimuliuoja kūrybiškumą, išradingumą, sumanumą, vaizduotę, o protui suteikia aiškumo. Kartais galime išgirsti pasakojimų apie lūžio gyvenime momentus: „staiga pasijaučiau taip, lyg protas nušvito, ir tapo aišku, kokį sprendimą priimti, kuria kryptimi judėti toliau.“ Taip neretai įvyksta ir dėl deimantų galios, nes jie, kaip tikima, išlaisvina sielą, leidžia asmeybei būti tikrai, nesuvaržytai visuomenės primetamų normų, o svarbiausia, jie suteikia galimybę būti laimingiems ir rinktis tokį gyvenimo būdą, koks, jaučiame, mums ir buvo šioje žemėje skirtas.


Kaip žinia, deimantai yra ne tik gryniausi, turintys mažiausiai kitų gamtos elementų priemaišų, bet ir fiziškai kiečiausi brangakmeniai. Jų turintiems suteikia sveikatos, tvirtumo, iš organizmo padeda lengviau pašalinti nuodingas medžiagas, gerina kraujo apytaką ir virškinimo sistemą, manoma, kad netgi padeda gerinti ištvermę. Šie brangakmeniai yra priskiriami karūnos čakrai, esančiai fizinio kūno galvos srityje. Deimantai ne tik skaidrina mintis, padeda ilsinti nuo nepaliaujamo intensyvaus darbo įkaitusias smegenis, bet ir stimuliuoja tokias savybes kaip mąslumas, rūpestingumas, dėmesys kitiems, įsigilinimas į jų situaciją, atida, delikatumas, taktiškumas ir kartais dėl nuolatinio lėkimo pamirštamas jautrumas tam, kas supa. Juk taip dažnai nė nenutuokiame, kas vyksta mūsų draugų, kolegų namuose, šeimose, asmeniniame gyvenime, vidiniame pasaulyje, ir matome tik ledkalnio viršūnę, o pagal tai vertiname ir jų elgesio pokyčius. Puošiantis deimantais atsiranda tarsi pasąmoningas priminimas, kad sudėtinguose mūsų gyvenimuose yra daug svarbių dalykų, tačiau žmogiškumas ir  nuoširdus rūpestis yra svarbiausi ir gali tapti vertybėmis, palengvinančiomis bendravimą su bet kuo.


Gera, kai gera mūsų artimiesiems, o deimantai nepamiršta ir mūsų gerovės. Tikima, kad šie brangakmeniai sustiprina valią ir įkvepia labiau rūpintis savimi, savo sveikata. Ypač šia savybe pasižymi mėlynos spalvos deimantai. Nors dažniausiai girdime apie pasakiško baltumo deimantus, iš tiesų šiems brangakmeniams būdinga visa spalvų vaivorykštė – rinkitės tą, kuri artimiausia jūsų širdžiai. Neretai žmonių veiduose galima išvysti nuostabą, kai jie sužino, kad brangiausi deimantai yra ne baltos spalvos, o... rožinės. Kuo intensyvesnis rožinis atspalvis, tuo brangiau tokie deimantai įvertinti ir tuo rečiau randami. Juodos spalvos deimantais puoštis (net ir kasdien) mėgsta tie, kurie nori pasisemti drąsos į viską žvelgti be iliuzijų. Dar būna žalių, geltonų, oranžinių, raudonų, rusvų ir net bespalvių deimantų. Pastaruoju metu pasaulyje populiarėja jaukių pilkšvai rusvų dūminių atspalvių deimantai su šilko blizgiu – tokie dar vadinami salt and pepper (druska ir pipirai).


Šių legendomis ir mitais apipintų brangakmenių, kuriems abejinga neliko nė viena įžymybė ir įtakinga pasaulio garsenybė, pavadinimas yra kilęs iš graikų kalbos ir reiškia nenugalimas. Nuo seniausių laikų deimantas būdavo laimėtojų akmuo, netgi tikėta, kad jis suteikia galią prisiliesti prie dieviškosios energijos. Dėl savo aukštos vibracijos deimantai simbolizuoja gyvastį ir meilumą. Visa tai sudaro tiesiog fantastišką krepšį nors ir neapčiuopiamų, bet prabangiausių kalėdinių dovanų. Kiekvienai iš Jūsų, mielos skaitytojos, norėtųsi padovanoti tokį krepšį, kad 2021-uosius pradėtumėte kaip deivės, spinduliuojančios meile, šviesa, stiprybe ir gyvastimi. Tegul karščiausi Jūsų troškimai bei slapčiausios svajonės pildosi ir įkvepia visus aplinkinius svajoti drąsiau! Švytėkite ryškiai lyg deimantai!Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis