Šios dienos stilingiausieji (Kourtney Kardashian, Reese Witherspoon ir kt.)

Kourtney Kardashian ir Travis Barker išeina iš viešbučio Niujorke


Kourtney Kardashian (42 m.) yra JAV televizijos ir socialinių tinklų asmenybė, nuomonės formuotoja, išgarsėjusi realybės šou „Keeping Up With Kardashians“.


Travis Landon Barker (45 m.) yra amerikiečių muzikantas, dirbantis roko grupės „Blink-182“ būgnininku. Jis taip pat dažnai bendradarbiavo su hiphopo atlikėjais, yra repo roko grupės „Transplants“ narys, įkūrė roko grupes „+44“ ir „Box Car Racer“, o po to prisijungė prie „Antemasque“ ir „Goldfinger“.


Kourtney Kardashian ir Travis Barker
Kourtney Kardashian ir Travis Barker
Vida Press


Reese Witherspoon Niujorke


Reese Witherspoon (45 m.) - kino aktorė ir prodiuserė, apdovanota „Oskarų“, „Auksinių gaublių“ ir BAFTA apdovanojimais už vaidmenį 2005 m. filme „Ties jausmų riba“. 2010 m. gruodį buvo atidengta jos vardo žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje.


Reese Witherspoon
Reese Witherspoon
Vida Press


Jennifer Lopez Beverli Hilse


Jennifer Lynn Lopez (52 m.) – JAV aktorė ir dainininkė, šokėja ir prodiuserė. Jos tėvai Guadalupe Rodríguez ir Davido Lopez kilę iš Puerto Riko.


Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press


Hailey Bieber Los Andžele


Hailey Rhode Bieber (25 m.) yra amerikiečių modelis bei nuomonės formuotoja. Jaunystėje Hailey svajojo apie baleto šokėjos karjerą, mokėsi šio meno, tačiau patyrė traumą. Ji ne sykį yra buvusi reklaminių „Guess“, „Ralph Lauren“ ir „Tommy Hilfiger“ fotosesijų veidu. Hailey yra Stephen Baldwin dukra ir Alec Baldwin dukterėčia, Justin Bieber žmona.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Lucy Hale Los Andžele


Karen Lucille Hale (32 m.) yra amerikiečių aktorė ir dainininkė. Ji pirmą kartą išgarsėjo atlikusi Becca Sommers vaidmenį seriale „Bionic Woman“ ir Rose Baker vaidmenį seriale „Privileged“.


Lucy Hale
Lucy Hale
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (40 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (50 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Sofia Vergara Los Andžele


Sofija Margarita Vergara (49 m.) – kolumbiečių kilmės Holivudo aktorė, modelis ir laidų vedėja. Daugiausia uždirbanti televizijos aktorė pasaulyje. Geriausia žinoma iš amerikiečių situacijų komedijos „Modern Family“, kurioje atlieka vieną iš pagrindinių vaidmenų.


Sofia Vergara
Sofia Vergara
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis