Šios dienos stilingiausieji (Neil Patrick Harris, Marc Jacobs ir kt.)

Neil Patrick Harris su vyru David Burtka kino premjeroje


Neil Patrick Harris (48 m.) – amerikiečių aktorius, prodiuseris, rašytojas, režisierius, komikas, magas ir dainininkas. Aktorius geriausiai žinomas dėl savo vaidmens komedijoje „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“, už kurį jis buvo nominuotas keturiems Emmy apdovanojimams.


David Michael Burtka (46 m.) yra amerikiečių aktorius ir profesionalus virėjas. Jis žinomas dėl vaidmenų teatro ir televizijos laidose, tokiose kaip „Kaip aš sutikau tavo motiną“ ir „Pjesė apie kūdikį“. 


Neil Patrick Harris ir David Burtka
Neil Patrick Harris ir David Burtka
Vida Press


Charly Defrancesco ir Marc Jacobs kino premjeroje


Marc Jacobs (58 m.) yra amerikiečių mados dizaineris. Jis yra pagrindinis nuosavo prekinio ženklo „Marc Jacobs“ (anksčiau ir „Marc by Jac Jacobs“) dizaineris.


Charly Defrancesco ir Marc Jacobs
Charly Defrancesco ir Marc Jacobs
Vida Press


Priyanka Chopra kino premjeroje


Priyanka Chopra Jonas (38 m.) yra Indijos aktorė, dainininkė ir kino prodiuserė. Konkurso „Mis pasaulis 2000“ nugalėtoja „Chopra“ yra viena geriausiai apmokamų ir populiariausių Indijos pramogų verslo atstovių. Ji yra gavusi daugybę apdovanojimų, įskaitant Nacionalinį kino apdovanojimą ir penkis „Filmfare“ apdovanojimus.


Priyanka Chopra
Priyanka Chopra
Vida Press


Carrie-Anne Mos kino premjeroje


Carrie-Anne Moss (54 m.) yra kanadiečių aktorė. Po ankstyvųjų vaidmenų televizijoje ji tarptautiniu mastu išgarsėjo už vaidmenį kino filme „Matrica“. 


Carrie-Anne Mos
Carrie-Anne Mos
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (50 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (40 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Jessica Henwick kino premjeroje


Jessica Yu-Li Henwick (29 m.) yra britų aktorė ir rašytoja. Ji yra pirmoji britų kinų aktorė, vaidinusi pagrindinį vaidmenį britų televizijos seriale, vaidinusi vaikų laidoje „Spirit Warriors“.


Jessica Henwick
Jessica Henwick
Vida Press


Kota Eberhardt kino premjeroje


Kota Eberhardt
Kota Eberhardt
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis