Kuo ypatingas "Tigro akimi" vadinamas akmuo?

Viena sena, puikiai žinoma britų patarlė teigia: jei turi pakankamai noro ir valios, tada ir būdas atsiras (angl. where there’s a will, there’s a way). Svajonės beribės, norų ir tikslų – pilnos kišenės ir vaizduotė, o pabandžius įsivertinti, kiek prie jų priartėjome, atrodo, kad nė iš vietos. Su tokiomis gyvenimo akimirkomis turbūt susidūrę dauguma. Nors vieni dalykai puikiai sekasi ir juda sklandžiai kaip per sviestą, kiti laikosi vidiniame mūsų norų terariume it kiaušinėliai, šildomi tikėjimo šviesos, bet tie ilgai laukti galiūnai drakonai niekaip iš jų neišsirita skleisti sparnų ir augti, kad apglėbtų visą pasaulį, nors vis viliamės, jog taip galiausiai nutiks.

Atrodo, kad kai kurių žmonių viduje tiesiog gyvena drakonai, nes tokie žmonės savo norus ir tikslus realizuoja greičiau, negu spėja sugalvoti naujų. Žinoma, tokių tikrai mažuma, bet kiekvienas galėtume įvardyti bent po vieną – net jei nepažįstame asmeniškai, tikrai žinome tokių ikoniškų žmonių šiandieniame pasaulyje. Dar labiau norėtųsi ne tik juos žinoti, bet jais būti. Pasibaigus vasaros poilsiui ir ramiam kontempliavimui, su rugiapjūte ateina laikas ne tik rugių derliui nuimti, bet ir naujo derliaus kultivavimui savo galvoje, sieloje ir gyvenime pasiruošti. Vasaros kontempliavimas suteikia aiškumo, kas įvyko per tris sezonus iki tol, ir kartu leidžia susikurti strateginį planą, kaip toliau arba iš naujo klotis kelią į priekį. Jei veiksmų nesiimsime patys, retai kada svetimi žmonės išpildys mūsų svajones už mus. O baimė – didžiausias kaustytojas, kuris, rodos, surakina viduje kaip mėšlungis, ir tada link svajonių – jau nė iš vietos.


Tokiais atvejais į pagalbą ateina tigro akis. Šie pusbrangiai akmenys ne tik atrodo mistiški ir gyvi, tačiau ir suteikia daug jėgų. Jie naikina vidines baimes, suteikia neišsenkamą nepalenkiamos valios ir jėgos šaltinį, kad imtumėtės veiksmų dabar pat. Dėl to turbūt netgi galėtų būti paskelbta, kad šių akmenų turėjimas – viena geriausių sėkmės formulių pasaulyje. Kai ir mentalinis kūnas stipriai veržiasi į priekį, ir išorinis fizinis kūnas paklūsta vidiniam užtaisui, o baimės nebetenka galios, barjerų tiesiog nebelieka. Tuomet žmogus per gyvenimą eina drąsiai, ryžtingai, darbingai ir lieka tik laiko klausimas, kada netgi neįtikimiausi, neįmanomiausi vaizduotės kūriniai įgaus apčiuopiamą materialinę formą.


Šį rugsėjį norėtųsi pakviesti prisijaukinti juvelyriką su tigro akimis, nes šie akmenys turi begalę pozityvių savybių: skatina drąsą veikti, asmenybės integralumą, ryžtą, taktą, atneša sėkmę, suteikia aiškumo, padeda rasti efektyvius problemų sprendimo būdus, praskaidrina emocinį foną, kad judėti į priekį būtų lengviau. Netgi, sakoma, pasitarnauja turint įvairių psichinių sutrikimų arba tiesiog išgyvenant psichologiškai sunkesnį etapą. Taip pat tikima, kad šie pusbrangiai akmenys mažina baimes, panikos atakas, stabilizuoja nuotaikų svyravimus ir stiprina valią, pasiryžimą, padeda siekti tikslų, kryptingumo, suteikia pasitikėjimo savimi, skatina paleisti įtampą. Dėl mentalinio kūno ir psichosomatinių sutrikimų sąsajos su fiziniu kūnu, kaip tikima, dalyvauja pastarojo sveikimo procese. Taip pat yra naudingi žmonėms, kuriuos vargina sutrikimai gerklės bei reprodukcinės sistemos zonose, padeda kūnui savaime atsikratyti didesnio toksinų kiekio ir jų nebekaupti, lengviau paleisti skausmą. Ypač tigro akį ar papuošalų su šiais akmenimis rekomenduojama dovanoti tiems, kurie susilaužę kaulus (padės juos stiprinti ir greičiau gyti, ląstelėms – atsinaujinti). Puoštis tokia juvelyrika, kaip teigiama, reikėtų ir tokiems žmonėms, kurie turi įvairių stuburo problemų. Tvirtai mus laikantis ir per gyvenimą nešantis fizinis kūnas sutvirtina psichologinę būklę, ir atvirkščiai. Tigro akies akmenų sinonimu galėtų būti savidisciplina, nes šia savybe jis apdovanoja kiekvieną savo turėtoją.


Mieli skaitytojai, kartu su nauju darbų etapu kviečiame griebti savo gyvenimą kaip jautį už ragų. Pasipuoškite tigro akies juvelyrika, o ji tegul pripildo jus nesustabdomo vidinio užsidegimo imtis veiksmų ir žengti į priekį tiek žingsnių, kiek tik prireiks karščiausioms svajonėms pasiekti. Te fizinis kūnas neša į priekį, o mentalinis – kursto ugnį ir aiškų pasiryžimą degti kaip niekada stipriai, kad, nusikalę nuostabų likimą savo pačių rankomis, galėtumėte savimi didžiuotis. Jei yra valios ir noro, visada atsiras būdas ir kelias! Tegul jūsų kelias šį rugsėjį būna ilgas, lengvas, vedantis toli, žadantis daug ir džiuginantis sielą! O tigro akis lai ir toliau jus stebi, saugo ir palaiko.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis