Ieškote dovanos? Rinkitės amžinybės simbolį – deimantą

„Deimantas – nepamirštama, rafinuota, vertę išsauganti dovana. Padovanokite savo mylimam žmogui papuošalą su deimantu, ir prisiminimas apie jus lydės jį kiekvieną akimirką. Su tokia dovana niekada neprašausite pro šalį“, – tuo visiškai tikra deimantų namų „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje įkūrėja, gemologė ir deimantų vertintoja Dana RIBAS. Visai nesvarbu, ar jis spindės kukliame kaklo papuošale, ar tviskės prabangiame žiede, deimantas visada yra deimantas.

Deimantai nepavaldūs madoms ar tendencijoms. Jie patys jas diktuoja. Jiems neegzistuoja sezonai, laikmetis, sunkmetis, netgi amžiai. Jie kuria nuostabiausias istorijas, keliaujančias iš kartos į kartą, kurios juos daro dar vertingesnius. „Kai reikia ypatingos dovanos, papuošalai su deimantais visada tiks. Deimantai skleidžia nuostabią energiją“, – įsitikinusi Dana Ribas. Ji šypsosi ir prisimena istoriją, kaip visai neseniai į deimantų namus užėjo vaikinas, ieškojęs dovanos savo mamai. Kruopščiai apžiūrėjęs visą asortimentą, išrinko nuostabų žiedą. Kliento nuomone, ši dovana bus skirta ne tik mamai, bet ir jo mylimai sesei: juk juvelyrika su deimantais tuo ir ypatinga, kad keliauja iš kartos į kartą.

 

Ieškoti dovanos mylimam, artimam žmogui – malonus iššūkis. Prieš perkant juvelyrikos dirbinį, vertėtų atkreipti dėmesį į dovanos gavėjo papuošalų dėžutę ar bent įsidėmėti, kokio stiliaus papuošalus tas žmogus renkasi. Gal tai – klasikiniai baltais deimantais puošti žiedai, o galbūt žmogus renkasi išskirtinai vien tik geltono aukso papuošalus?

 

Egzistuoja papuošalai, kurie niekada neišeis iš mados. Kiekvienas iš jų galėtų tapti puikia dovana. Žiedas su deimantu – tai amžina, laikui nepavaldi klasika. Pastaruoju metu itin madinga klasikinį žiedą su deimantu puošti deimantų juostelėmis, kitaip dar vadinamomis eternity žiedais. Jos, beje, nešiojamos ir po vieną arba kelios iškart.


Ieškote dovanos? Rinkitės amžinybės simbolį – deimantą
Ieškote dovanos? Rinkitės amžinybės simbolį – deimantą
Partnerio archyvas

 

Pakabutis su deimantu yra prabangus laimės talismanas, sėkmės linkėjimas, blogų žvilgsnių užtvara. Žavingas papuošalas, kurį gražu nešioti ir ant drabužių, ir po jais. Tai – turbūt lengviausiai išrenkama dovana. Auskarai su deimantais – nesenstantis, iš mados neišeinantis papuošalas. Nešiojami kasdien visada primins žmogų, kuris juos dovanojo. Stilingas, plonas auksines apyrankes, puoštas deimantais, lengva derinti ir prie šventinių, ir prie kasdieninių drabužių.

 

Artėjančios Kalėdų šventės yra nuostabus laikas. Tik reikėtų pasirūpinti, kad dovanų bumas neužgriūtų paskutinėmis dienomis. Sunku rasti laiko dovanoms, kai prieš šventes ištinka daugybė vakarėlių, susitikimų ir vakarienių su draugais. Visada prisiminkite: dovanodami deimantus, dovanojate ne tik vertingą papuošalą, bet ir ypatingą emociją. Deimantai simbolizuoja meilę, amžiną gyvenimą, tradicijas; įprasmina prisiminimus ir svarbias progas.


Egzistuoja papuošalai, kurie niekada neišeis iš mados. Kiekvienas iš jų galėtų tapti puikia dovana. Žiedas su deimantu – tai amžina, laikui nepavaldi klasika.

Užsakymo nr.: PT_70830

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis