Šios dienos stilingiausieji (Sarah Jessica Parker, Lucy Hale ir kt.)

Sarah Jessica Parker Niujorke


Sarah Jessica Parker (55 m.) – žydų kilmės amerikiečių aktorė, prodiuserė. Geriausiai žinoma dėl vaidmens „HBO“ televizijos seriale „Seksas ir miestas“, kuriame vaidino pagrindinę veikėją Kerę Bredšou. Už šį vaidmenį aktorė yra pelniusi keturis „Auksinio gaublio“, tris Ekrano aktorių gildijos ir du „Emmy“ apdovanojimus.


Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker
Vida Press


Emily Ratajkowski Niujorke


Emily O'Hara Ratajkowski (29 m.) yra amerikiečių modelis ir aktorė. Gimusi Londone ir užaugusi San Diege, ji pirmą kartą buvo pastebėta, kai pasirodė ant 2012 m. kovo mėn. erotinio žurnalo „Treat!“ Viršelio. Po to ji buvo pakviesta filmuotis dviejuose vaizdo klipuose - Robino Thicke „Blurred Lines“ ir „Maroon 5“ „Love Somebody“. Šiuo metu E. Ratajkowski yra ištekėjusi už Sebastian Bear-McClard, jiedu neseniai susilaukė vaikelio.


Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press


Lucy Hale Niujorke


Karen Lucille Hale (31 m.) yra amerikiečių aktorė ir dainininkė. Ji pirmą kartą išgarsėjo atlikusi Becca Sommers vaidmenį seriale „Bionic Woman“ ir Rose Baker vaidmenį seriale „Privileged“.


Lucy Hale
Lucy Hale
Vida Press


Leonie Hanne Paryžiuje


Leonie Hanne (33 m.) yra vokiečių mados nuomon4s formuotoja, tinklaraštininkė, modelis ir socialinių tinklų verslininkė.


Leonie Hanne
Leonie Hanne
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Lara Spencer Niujorke


Lara Christine Von Seelen (52 m.) yra Amerikos televizijos laidų vedėja. Ji geriausiai žinoma kaip ABC „Labas rytas Amerika“ pagrindinė vedėja. Ji taip pat yra „Nightline“ ir „ABC News“ korespondentė. 2004–2011 m. ji buvo sindikuoto pramoginio naujienų žurnalo „The Insider“ leidėja ir nuolatinė CBS „The Early Show“ bendraautorė.


Lara Spencer
Lara Spencer
Vida Press


Kelly Bensimon Niujorke


Kelly Jean Killoren Bensimon (52 m.) yra amerikiečių nekilnojamojo turto agentė, autorė, socialistė, „Elle Accessories“ įkūrėja ir buvęs modelis. Ji - etatinė „Bravo“ televizijos serialo „Tikrosios Niujorko namų šeimininkės“ narė, vaidinusi nuo 2 iki 4 sezono.


Kelly Bensimon
Kelly Bensimon
Vida Press


 Marta Sierra Paryžiuje


Marta Sierra
Marta Sierra
Vida Press


Hilda Sandstrom Paryžiuje


Hilda Sandstrom
Hilda Sandstrom
Vida Press


Jordanna Maia Paryžiuje


Jordanna Maia
Jordanna Maia
Vida Press


Ellie Slip Paryžiuje


Ellie Slip
Ellie Slip
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis