Dizainerės A. Deveikytės šilkinių chalatų kolekcija kvepia prabanga ir švelniu seksualumu

Nuo seno šilkas asocijuojasi su išskirtine kokybe ir prabanga. Dėl to, kiekviena moteris svajoja savo garderobe turėti šilko chalatą, kuriuo apsigaubus pasijustų tikra moterimi ir deive. Būtent ši mintis ir įkvėpė dizainerę Agnę Deveikytę sukurti jau antrą prabangių šilkinių chalatų kolekciją moterims, taip primindama, kad meilė ir rūpestis savimi visada turėtų būti prioritetų sąrašo viršuje. 

Pernai dizainerė Agnė Deveikytė, Lietuvos moterims pristatė pirmąją šilkinių chalatų kolekciją, kuri sulaukė didžiulio susidomėjimo. Dėl šios priežasties ir šiemet, artėjant gražiausioms metų šventėms, buvo nuspręsta pradžiuginti dizainerės kūrybos gerbėjas naujai sukurta kolekcija. Ji pasižymi ne tik išskirtine itališkų audinių kokybe, bet ir subtiliu seksualumu bei moteriškumu. Šįkart naujoje chalatų kolekcijoje galima rinktis ne tik pastelines, bet ir ryškesnes spalvas, kurios padės susikurti ypatingą nuotaiką, leidžiančią pasimėgauti ir skirti laiko malonumams, palepinant save grožio procedūromis ir kokybišku poilsiu. Priklausomai nuo nuotaikos galima rinktis skirtingus chalatų modelius – atlasinius blizgius ar seksualius ir gundančius, pasiūtus iš permatomo šilko ir dekoruotus nėriniais ar raukiniais.

 

Naujosios šilkinių chalatų kolekcijos veidu tapo modelis, grožio „SLA Paris“ akademijos įkūrėja Lietuvoje, „Miss Lietuva 2010“ nugalėtoja, makiažo meistrė Gritė Maruškevičiūtė. Garsi dizainerė Agnė Deveikytė ją pasirinko neatitiktinai, nes Gritė yra tikra moteriškumo, meilės sau ir grožio puoselėjimo ambasadorė, žavinti tiek savo išore, tiek talentu aplink save kurti estetiką bei harmoniją. Būtent tai pavyko perteikti ir fotosesijos metu, kuri vyko išskirtinėse viešbučio „Pacai“ erdvėse, pačioje sostinės širdyje – senamiestyje.

 

„ Kurdama savo prabangių chalatų kolekciją norėjau moterims priminti, kad nepaisant darganoto rudens oro ir ilgėjančių vakarų bei kasdieninių iššūkių, galima rasti progų skirti kokybiško laiko vien tik sau ar pabėgti romantiškam pasimatymui su savo mylimuoju. Tai geriausia prevencija ne tik siekiant išvengti melancholiškų nuotaikų, bet ir padeda atgauti vidines jėgas judėti tik pirmyn. Be to, tai ir puiki kalėdinės dovanos idėja vyrams, norintiems nustebinti savo mylimąją ir leisti jai pasijusti išskirtinei“, – savo mintimis dalijosi dizainerė A. Deveikytė.

 

Visus šilkinių chalatų modelius dizainerė kuria individualiai, pagal kiekvienos moters išmatavimus bei poreikius, parinkdama pageidaujamas medžiagas, dekoro detales, kurios yra unikalios ir pagamintos būtent jums. Taip pat siuvami ir šilkiniai chalatai, skirti būsimoms nuotakoms, kurie leidžia susikurti neišdildomus, bene svarbiausios dienos gyvenime, prisiminimus.

 

Modeliai: Gritė Maruškevičiūtė, Agne Deveikytė-Gricienė, Armandita Gabrytė

Makiažas: SLA Paris Cosmetics Lietuva

Fotografė: Atspalviai Živilė Trimakaitė

Estetika: Beata Perje

Viešbučio kambarys: Hotel PACAI, Vilnius

Dizainerė: Agne Deveikytė-Gricienė

Tekstas: Rasa VilnienėParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis