Šios dienos stilingiausieji (Angelina Jolie, Kourtney Kardashian ir kt.)

Kourtney Kardashian ir Travis Barker Niujorke


Kourtney Kardashian (42 m.) yra JAV televizijos ir socialinių tinklų asmenybė, nuomonės formuotoja, išgarsėjusi realybės šou „Keeping Up With Kardashians“.


Travis Landon Barker (45 m.) yra amerikiečių muzikantas, dirbantis roko grupės „Blink-182“ būgnininku. Jis taip pat dažnai bendradarbiavo su hiphopo atlikėjais, yra repo roko grupės „Transplants“ narys, įkūrė roko grupes „+44“ ir „Box Car Racer“, o po to prisijungė prie „Antemasque“ ir „Goldfinger“.


Kourtney Kardashian ir Travis Barker
Kourtney Kardashian ir Travis Barker
Vida Press


Kendall Jenner Niujorke


Kendall Nicole Jenner (25 m.) - JAV modelis, nuomonės formuotoja. Išgarsėjo filmuodamasi garsiame realybės šou „Keeping Up With Kardashians“. Modelio karjerą pradėjo būdama 14 metų.


Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press


Victoria Beckham Niujorke


Victoria Caroline Beckham (47 m.) – britų dizainerė, verslininkė, legendinės merginų grupės „Spice Girls“ narė. Victoria Beckham karjerą pradėjo fenomenalaus populiarumo sulaukusioje merginų muzikos grupėje „Spice Girls“, pardavusioje per 90 mln. įrašų. Grupei nutraukus aktyvią veiklą užsiėmė soliniais projektais. 2008 m. V. Beckham (dar žinoma Posh Spice pravarde) įkūrė savo vardo mados ženklą ir pradėjo siekti drabužių dizainerės karjeros. Kiekvienais metais Victoria pristato pavasario/vasaros, rudens/žiemos kolekcijas, už kurias pelnė ne vieną apdovanojimą, įskaitant metų dizainerės titulą britų mados apdovanojimuose (2011 m.). Vėliau Victoria Beckham ženklas pradėjo prekiauti kosmetika ir kita produkcija. 2017 m. Beckham buvo įteiktas Britanijos imperijos ordinas už indėlį britų madai ir labdaringą veiklą.


Victoria yra ištekėjusi už Anglijos futbolo žvaigždės David Beckham su kuriuo turi tris sūnus – Brooklyn (g. 1999), Romeo (g. 2002), Cruz (g. 2005) ir dukterį Harper Seven (g. 2011). Beckham šeima garsėja išskirtinai dideliu britų žiniasklaidos dėmesiu.


Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press


Angelina Jolie kino premjeroje


Angelina Jolie (46 m.) – Jungtinių Valstijų aktorė, modelis, humanitarė, Geros valios ambasadorė Jungtinių Tautų Pabėgėlių agentūroje. A. Jolie yra laimėjusi tris „Auksinius gaublius“ bei „Oskarą“ už antraeilį moters vaidmenį filme „Girl, Interrupted“.


Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press


Bella Hadid Nujorke


Isabella Khair Hadid (24 m.) – garsiosios Gigi Hadid sesuo, amerikiečių modelis. 2016 m. „Models.com“ ją išrinko „Metų modeliu“.


Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Irina Shayk Paryžiuje


Irina Valeryevna Shaykhlislamova (35 m.), žinoma kaip Irina Shayk, yra rusų modelis. Ji sulaukė tarptautinio pripažinimo, kai tapo pirmuoju modeliu iš Rusijos, patekusiu ant 2011 m. „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ viršelio. 


Irina Shayk
Irina Shayk
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Global Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
Vida Press


Charlotte Hawkins skuba į laidos filmavimą


Charlotte Mary Hawkins (46 m.) yra Anglijos televizijos ir radijo laidų vedėja, žinių diktorė ir žurnalistė. Ch. Hawkins prisijungė prie ITV „Meridian Tonight“ 2003 m., o 2006 m. tapo „Sky“ ryto laidos „Sunrise“ vedėja.


Charlotte Hawkins
Charlotte Hawkins
Vida Press


Vogue Williams Lidse


Vogue Williams Braves - „Heart Radio“ laidų vedėja.


Vogue Williams
Vogue Williams
Vida Press


Nicole Williams Vakarų Holivude


Nicole Williams
Nicole Williams
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis