Šios dienos stilingiausieji (Madonna, Meghan Markle ir kt.)

Meghan Markle ir Princas Harry Niujorke


Meghan Markle ir Princas Harry
Meghan Markle ir Princas Harry
Vida Press


Eliza Cummings kino premjeroje


Eliza Cummings (30 m.) yra anglų modelis. E. Cummings pasirodė „Dazed & Confused“, „iD“, „Sunday Times Style Magazine“ ir „Vogue Italia“ viršeliuose ir „Dazed & Confused“, „iD“, „Interviu“, „Sunday Times Style Magazine“, „V“, „Vogue“, „Vogue Italia“, „Vogue Japan“, „Vogue“ mados fotosesijose. 


Eliza Cummings
Eliza Cummings
Vida Press


Madonna po albumo pristatymo


Madonna Louise Ciccone (63 m.) – JAV popmuzikos dainininkė, dainų autorė, profesionali šokėja, aktorė, režisierė, rašytoja bei sėkminga verslininkė. Madonna buvo ištekėjusi du kartus: už aktoriaus Shon Pen ir už britų režisieriaus Guy Ritchie. Turi šešis vaikus – du biologinius ir keturis įvaikintus.


Madonna
Madonna
Vida Press


Ringo Starr Holivude


Richard Starkey (81 m.) – Anglijos muzikantas, dainininkas, dainų autorius ir aktorius, geriausiai žinomas kaip būgnininkas grupėje „The Beatles“. Jis buvo seniausias, žemiausias grupėje bei paskutinis prie jos prisijungęs narys. Vėliau pradėjo sėkmingą asmeninę dainininko karjerą.


Ringo Starr
Ringo Starr
Vida Press


Nicky Hilton išeina iš restorano Vakarų Holivude


Nicholai Olivia Rothschild (37 m.) yra Amerikos verslininkė, nuomonės formuotoja, modelis ir mados dizainerė. Ji gimė įtakingoje Hilton šeimoje, o Rotšildų šeimos nare tapo per santuoką su Jamesu Rothschildu, Viktoro Rothschildo anūku, 3-iuoju baronu Rotšildu.


Nicky Hilton
Nicky Hilton
Vida Press / BACKGRID USA


Gigi Hadid Milane


Jelena Noura „Gigi“ Hadid (26 m.) yra amerikiečių modelis. 2014 m. lapkričio mėn. G. Hadid debiutavo „Models.com“ reitinge „Top 50 Models“. 2016 m. britų mados taryba ją paskelbė tarptautiniu metų modeliu. Per ketverius metus Gigi Hadid 35 kartus pasirodė tarptautiniuose „Vogue“ žurnalų viršeliuose.


Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press


Ashley Roberts pakeliui į „Heart Radio“


Ashley Maria Roberts (39 m.) – Jungtinių Amerikos Valstijų dainininkė, šokėja, modelis ir aktorė, geriausiai žinoma kaip buvusi sėkmingos Pop/R&B grupės „Pussycat Dolls“ narė. 


Ashley Roberts
Ashley Roberts
BACKGRID UK/ Vida Press


Amanda Holden pakeliui į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“. Šiais metais „Eurovizijoje“ ji pranešė Didžiosios Britanijos komisijos atlikėjams skirtus balus.


Amanda Holden
Amanda Holden
Vida Press


Aktorė Marcela Iglesias Beverli Hilse


Marcela Iglesias
Marcela Iglesias
Vida Press / BACKGRID USA


Larsa Pippen Vakarų Holivude


Larsa Pippen
Larsa Pippen
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis