Šios dienos stilingiausieji (Maye Musk, Emily Ratajkowski ir kt.)

Emily Ratajkowski atvyko į galerijo atidarymą Niujorke


Emily O'Hara Ratajkowski (29 m.) yra amerikiečių modelis ir aktorė. Gimusi Londone ir užaugusi San Diege, ji pirmą kartą buvo pastebėta, kai pasirodė ant 2012 m. kovo mėn. erotinio žurnalo „Treat!“ Viršelio. Po to ji buvo pakviesta filmuotis dviejuose vaizdo klipuose - Robino Thicke „Blurred Lines“ ir „Maroon 5“ „Love Somebody“. Šiuo metu E. Ratajkowski yra ištekėjusi už Sebastian Bear-McClard, jiedu neseniai susilaukė vaikelio.


Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press


Maye Musk renginyje Niujorke


Maye Musk (73 m.) yra Kanados ir Pietų Afrikos modelis ir dietologė. Ji taip pat yra Elono Musko, Kimbalo Musko ir Toskos Musko motina. Ji jau 50 metų yra modelis, pasirodžiusi žurnalų viršeliuose, įskaitant „Time“ žurnalo sveikatos leidimą ir „Vogue“.


Maye Musk
Maye Musk
Vida Press


Madelaine Petsch Niujorke


Madelaine Grobbelaar Petsch (27 m.) yra amerikiečių aktorė ir „YouTube“ turinio kūrėja. Ji yra žinoma dėl Cheryl Blossom vaidmens CW televizijos seriale „Riverdale“ ir Marissa vaidmens filme „F the Prom“.


Madelaine Petsch
Madelaine Petsch
Vida Press


Ellen von Unwerth apdovanojimų renginyje Niujorke


Ellen von Unwerth (67 m.) yra vokiečių fotografė ir režisierė. Dešimt metų ji dirbo mados modeliu, vėliau tapo fotografe, o dabar kuria mados, redakcijines ir reklamines fotosesijas.


Ellen von Unwerth
Ellen von Unwerth
Vida Press


Charlie XCX apdovanojimų renginyje Niujorke


Charlotte Emma Aitchison (29 m.), geriau žinoma kaip Charli XCX, yra anglų dainininkė ir dainų autorė. Gimusi Kembridže ir užaugusi Start Hill, Esekso valstijoje, ji pradėjo skelbti dainas „Myspace“ 2008 m., o tai leido jai būti pastebėta.


Charlie XCX
Charlie XCX
Vida Press


Irina Shayk atvyko į galerijo atidarymą Niujorke


Irina Valeryevna Shaykhlislamova (35 m.), žinoma kaip Irina Shayk, yra rusų modelis. Ji sulaukė tarptautinio pripažinimo, kai tapo pirmuoju modeliu iš Rusijos, patekusiu ant 2011 m. „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ viršelio. 


Irina Shayk
Irina Shayk
Vida Press


Tinashe Niujorko mados savaitės metu


Tinashe Jorgensen Kachingwe (28 m.), geriau žinoma kaip tiesiog Tinashe, yra amerikiečių dainininkė, dainų autorė, šokėja, įrašų prodiuserė ir aktorė. Gimusi Leksingtone, Kentukyje, Tinashe būdama vaikas persikėlė į Los Andželą pradėti pramogų karjeros.


Tinashe
Tinashe
Vida Press


Shanina Shaik galerijos atidarymo renginyje Niujorke


Shanina Shaik (30 m.) yra Australijos lietuvių ir pakistaniečių kilmės modelis.


Shanina Shaik
Shanina Shaik
Vida Press


Noah Beck Niujorke 


Noah Timothy Beckas (20 m.) yra JAV socialinių tinklų asmenybė, labiausiai žinomas dėl savo turinio „TikTok“. 2019 m. Beckas buvo „Portland Pilots“ vyrų futbolo vidurio puolėjas.


Noah Beck
Noah Beck
Vida Press


Jeremy Scott's mama Sandy Scott madų šou Niujorke metu


Sandy Scott
Sandy Scott
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis